SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test-Masa, masa i jeszcze raz masa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
zrób tak jak napisałem tak jest najlepiej stack jest "mocniejszy" od zwykłej kreatyny.

Po pierwsze jak weźmiesz rano i po treningu to na prawdę starczy nie da większych rezultatów
Również szkoda dawać 2 porcje w dnt bo po co ? to się mija z sensem.
Posłuchaj mnie a dobrze na tym wyjdziesz

Bierz tak jak napisałem ja brałem tak jak rozpisałem i pompe na treningu miałem że czasami musiałem kończyć ćwiczenie wcześniej bo np. rąk nie mogłem wyprostować do końca a że weźmiesz więcej to da taki sam efekt a szybciej skonczysz tą puchę ona powina starczyć na 70 porcji z tego co pamiętam czyli na 3-4tyg. jakoś tak więc co chcesz przy taki braniu jak ty rozpisałeś skonczyć ją w 2tyg? i nie zauważyć efektów ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
To w takim układzie zastosuje się do twojej rady, dzięki Twister

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
spoko ;]

I napisz w któryś dzień czy coś czujesz po takich porcjach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Nie ma sprawy
Tymczasem ja zmykam do budy, dzisiaj lekcje do 15, porażka...

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
ja tez teraz lece na cp :) ( wpadnij na test) co do dni treningowych i nie treningowych biore dwie porcje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Slayerek01-A zaglądam do Ciebie do testu czasami zobaczymy jak na nas zadziałają te CP

Na 17 trening, dzisiaj klata i bic, ciekaw jestem co się dzisiaj na siłce wydaży (chodzi o działanie CP):-%mam nadzieje, że spuchnę troszkę bardziej niż zwykle

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
I po treningu
A moje wrażenia
A konkretnie to spuchłem troszkę bardziej niż zazwyczaj co mnie cieszy bo znaczy to że czuć CP
Zobaczymy co będzie jak się rozkręci a zapowiada się naprawdę dobrze

Rozpiska z dzisiaj:
1/Wyciskanie sztangi na skosie 10x70kg,8x75kg,6x80kg,4x85kg
2/Wyciskanie sztangielek na skosie 4x(8x23kg)
3/Rozpiętki ze sztangielkami na skosie 4x(8x16kg)
4/Unoszenie linek z dołu (brama) 3x(8x25według tego co pisze na wyciągu)
1/Uginanie ze sztangą 10x35kg,8x40kg,6x45kg,4x50kg
2/Uginanie ze sztangą (nachwyt) 2x(8x35kg)
3/Uginanie ze sztangielkami siedząc (kąt oparcia 45stopni) 4x(8x16kg)
4/Uginanie ze sztangą na modlitewniku 4x(8x35kg)
Ogólnie jestem zadowolony

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Już po szkole i obiadku a za godzinkę na trening

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
i po treningu
1/Wyciskanie sztangi zza karku 10x55kg,8x60kg,6x65kg,4x70kg
2/Unoszenie sztangielek bokiem 4x(8x14kg)
3/Unoszenie sztangielek przodem 4x(8x14kg)
4/Unoszenie sztangielek bokiem w opadzie tułowia 4x(8x11kg)
1/Pompki na poręczach 4xMAX
2/Wyciskanie sztangi (chwyt wąski) 4x(8x65kg)
3/Prostowanie ze sztangielką w opadzie tułowia 4x(8x16kg)
4/Prostowanie na wyciągu 4x(8x50kg według wyciągu)

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593


Po szkole kurczaczek, ryż no i suróweczka
A za godzinkę na siłkę

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kreatyne.

Następny temat

pomoc

WHEY premium