SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test:"EXPECT THE UNEXPECTED"-Clever redukcja z FITMAX

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Clever_eva MISS SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1634 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15601
Daj spokoj, ja skonczylam liceum ze srdnia na maturalnym 5,2 i co mi z tego papierka...??
Do tej pory do niczego sie nie przydal
I teraz tak sobie mysle: Na h.. tak sie staralam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 330 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35782
Tak z ciekawości, po ile tam w Anglii cycki i wołowina?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Clever_eva MISS SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1634 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15601
Sasu-
wolowina od Ł4-Ł8/ kg w zaleznosci od tego z ktorej czesci ciala krowki pochodzi

piersi
a)kura- Ł5
b)indyk- Ł5-Ł6

zawsze jednak sa jakies oferty 'buy 1 get 1 free', albo 'half price'

Popularne jest tutaj tzw organiczne jedzenie. Za napis na opakowaniu 'organic food' placisz prawie 2x wiecej.

na mnie juz pora.
Dobranoc wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4577
No Ewa wiesz, kibicowac moge nawet w polskim barze w malym miescie
Nad nogami popracuj, bo jak patrzy sie na zdjecia to jedyne co rzuca sie w oczy to nozki, ale bedziemy niecierpliwie czekac na efekty.
No wiem, ze z warzyw, ale mimo wszystko jako zrodlo energii nie musze byc one wcale dobre na dluzsza mete, dlatego pytalem o ladowania.
A propos to oliwa nie powinna byc w ciemnej butelce???? sam mam w jasnej z ASDA :D ale chyba zeby miala wszystko cacy powinna byc w butelce z ciemnego szkla, a z Tesco odpada, slyszalas co do paliwa dodaja, lepiej omijac
Pozdrawiam goraco!!!! Peace

"Ortodoksyjność to niemyślenie, brak potrzeby myślenia, ortodoksyjność to nieświadomość" - George Orwell "1984"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
ciemniejsza butelka wiadomo lepiej chroni przed światłem, ale jak jest trzymana w szafce gdzie i tak jest ciemmno to prawie na jedno wychdzi

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Clever_eva MISS SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1634 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15601
Dzien 3
Czy wam tez czas tak szybko leci - niedobrze


Dzisiaj (Jak w kazda srode)zamiast porannych aerobow--> popoludniowy Body Combat, pomoze rozladowac stres i pozbyc sie zebranej agresji

Banan- Cicho siedzisz, wiec domyslam sie, ze panowie sposnorzy testu sie nie odezwali?

Myszolap22- Ci powiem, ze smakowo, to wlasnie ta z Tesco najbardziej mi odpowiada--> pewnie wlasnie dlatego, ze jakies 'gratisy' do niej dodaja. Ale co tam w razie w- za naprawe uszkodzonych z ich winy samochodow placa wiec i mnie jak ich posadze to wylecza
Co do butli- To BIG dobrze prawi (raz mu sie udalo zablysnac:* :*) Trzymam w ciemnym miejscu i jest git.

PS- jasne bo w Polandzie bedziesz mi kibicowal.Czasu nie bedziesz mial bo kaca wciaz leczyl bedziesz o ile Cie znam

Qaz-Do tej pory uzywalam avocado jako warzywko, ktorych jak mowisz nigdy w diecie za wiele. Tak sobie jednak mysle, ze przeciez tluste to straasznie. Jesli dodaje je do posilku to powinnam odjac tluszcze z oliwy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
hoł nasz testowy Rodzynku :) zdjecia posilkow baRdzo apetyczne i smaczne napewno jednak jak dla mnie zadRogie :( coz nie czas sie Rozczulac tak sobie Rozmyslam i wynika mi ze jak tak dalej podzie to test bedzie miał wiecej odwiedzin niz test SAIBA :)


pytanko jak bywasz w polsce to w jakim regionie kRaju???
jak masz mozliwosc zRob zdj fotek silki itp itd :) było by miło

pozdRawiam :) i pamietaj pełna mobilizacja :)

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Clever_eva MISS SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1634 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15601
369258 Bede wkrotce potrzebowala waszej pomocy wiec Im nas tu wiecej tym lepiej
A kolega Saib baardzo dlugo i sumiennie pracowal na swoja reputacje i jeszcze duuzo mi do takowej brakuje.

Co do ceny diety- to fakt- do tanich nie nalezy, ale przeciez tu takze o zdrowie chodzi. na tym sie nie oszczedza. Zauwaz, ze mamy dziwne tendencje. Potrafimy wydac majatek na suple, a jak przychodzi do zainwestowania troszke wiecej w diete, to jakos nas boli, a powinno byc odwrotnie.

W Polandzie jak bywam to zazwyczaj w zachodniej jej czesci.

Zdjecia silowni jeszcze w tym tygodniu.

To mi sie wlasnie podoba. Dawajcie propozycje co chcielibyscie w tescie zobaczyc etc, wtedy bedzie ciekawiej a ja bede miala pojecie o tym jak was tu zatrzymac na dluzej

Uciekam na Combata.
c u later

Zmieniony przez - Clever_eva w dniu 2007-03-07 12:49:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
co do diety i supli zgadzam sie w 100% nie waRto na diecie oszczedzac w stRefie pRozdRowotnej (dla nas kulturystyka powinna byc czyms co wpaja w nas nawyki zdrowego zywienia araz aktywnosci ruchowej,a nie jakiegos urojonego dązenia za masą niekoniecznie miesniową. Wielu z nas jednak o tym zapomina )

jakiej muzyki sluchasz na silowni ???? cos haRdkoRowego czy raczej cicho dostojnie i spokojnie ????

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4577
No w sumie to chyba wezme te materialy do nauki do Polski, bo wstyd ale nic rpawie sie nie nauczylem, tak mi roboty dopieprzyli, teraz mam chwile przerwy to sie zaraz zabieram, ale jak bede gdzies pijany lezal, to mamrotac bede owacje na stojaco dla Ciebie
To jak z ta atywnoscia fizyczna? Bo na pewno prowadzisz nadal sesje w pracy i nie mowie tylko o porannym kombacie zamiast aerobow, czy stalas sie juz taki leniwym trenerem?;) bo kalorycznie duzo, co sie przeklada na aktywnosc ale tak te wegle mnie zastanawiaja, jak dlugo pociagniesz tak.
Pozdrawiam

"Ortodoksyjność to niemyślenie, brak potrzeby myślenia, ortodoksyjność to nieświadomość" - George Orwell "1984"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Większe dawki dla lepszego efektu??

Następny temat

przedluzenie cyklu

WHEY premium