SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Technika uderzenia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ja się zgadzam, Jaguar, z Twoim postem z 2 strony.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3582
no spoko..bubu mowi,ze jestes mily ;)

Trenuj wytrwale bez odpoczynku ni chwili a sprawisz juz w pierwszej walce ze przeciwnik sie omyli !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 139 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 898
Bicie się na ulicy to także wielka wojna psychiczna. Kiedyś za małolata jak mnie cwaniak jakiś zaczepiał to po prostu pękałem, a teraz po prostu wyłączam się i widze tylko zamiast twarzy tarczę.

sport:Kickboxing,muai thai
"Kiedy ty odpoczywasz, to twój przeciwnik trenuje"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
ALe jak sam widzisz sa ludzie i taborety

A dlaczego tak twierdzisz? Czyzby:

Ale tak jest jak ktos probuje wciskac komus byle co,aby miec wlasne (bez sensowne)zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Widzę, że znowu się zaczyna...

Zmieniony przez - d0l4r99 w dniu 2010-09-18 01:41:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3582
sluchaj,najpierw wyjdz z dziewczyna z domu.Do baru,dykoteke,festyn w miescie albo za nim a pozniej mow ze nie mam racji..Poznaj druga strone zycia zanim ja ocenisz..i powiesz,ze ktos nie ma racji..

Trenuj wytrwale bez odpoczynku ni chwili a sprawisz juz w pierwszej walce ze przeciwnik sie omyli !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11585
Jaguar87 nie rozumiesz, że g**** to nas obchodzi jak wygląda twoje życie na ulicy? Poza tym, tylko współczuć tej dziewczynie, którą zabierasz do tych pubów, klubów, czy gdziekolwiek indziej.

Pacjent17

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3582
pacjent,bo tak obserwuje cie od kilku postow.Ty masz do mnie jakis temat ?

Trenuj wytrwale bez odpoczynku ni chwili a sprawisz juz w pierwszej walce ze przeciwnik sie omyli !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11585
Jaguar87 nie rozumiesz, że g**** to nas obchodzi jak wygląda twoje życie na ulicy? Poza tym, tylko współczuć tej dziewczynie, którą zabierasz do tych pubów, klubów, czy gdziekolwiek indziej. I wcale bym się nie zdziwił, gdyby się okazało, że przy każdym wyjściu z domu, zabierasz ze sobą ochraniacz na szczękę, na wypadek awantury Śmieszy mnie to, jak próbujesz tutaj wszystkim opowiedzieć, jak ciężko jest przeżyć na twoim osiedlu, czy jego okolicach, jaka tam trwa walka o przetrwanie, gdzie na każdym kroku, tylko czeka na ciebie i twoją dziewczynę, jakiś bandyta, którego głównym celem jest zrobienie krzywdy tobie, bądź twojej dziewczynie. Do prawdy urzekła mnie twoja historia

Jaguar87 był za szybki i nie mogłem zedytować postu.

Pacjent17

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
sluchaj,najpierw wyjdz z dziewczyna z domu.Do baru,dykoteke,festyn w miescie

Na festyny nie chodzę ale do barów i dyskoteki chodzę . I albo Ty chodzisz po spelunach albo ja wyrosłem już z szukania przy każdej okazji awantury a Ty nie.

Poznaj druga strone zycia zanim ja ocenisz..

Poznałem kiedyś i gwarantuję Ci, że po tej co jestem teraz jest o wiele lepiej .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka problemów

Następny temat

Siła i wytrzymałość w BJJ (pytanie).

WHEY premium