SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Technika uderzenia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Michu piszesz do jaguara żeby znalazł zwykła panienke to zrozumiałem to tak ze dziewczyna która jest atrakcyjna i którą zaczepiają faceci to dziwka ?

Patrz, że jest tyle lasek, które nie są pasztetami a nikt ich nie zaczepia zgodnie z zasadą (skoro już dochodzimy do wulgarnego języka) jak suka nie da to pies nie weźmie.

mi sie wydaje ze chodzilo mu o to ze jezeli dupa mowi do kolesia "sory ale mam chlopaka, do zobaczenia nigdy" to ten idzie za nia i dalej do niej "swiruje" albo co gorsza obmacuje itp.

Aha czyli idziesz z laską na imprezę i ona bawi się osobno i Ty osobno w różnych kątach sali?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 152 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3058
Ludzie!
Przecież nikt nie będzie pilnował swojej laski jak pies...
Masz prawo wyjść po piwo na imprezie, masz prawo zabrać ją na balet, a nie bać się i nigdzie z nią nie wychodzić...
Więc jeśli ktoś umie, to niech broni swego! Nikt nie ma prawa zagrażać nam i naszym bliskim...

Ból jest chwilowy, chwała trwa wiecznie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3582
szkoda gadac z nie ktorymi..

Trenuj wytrwale bez odpoczynku ni chwili a sprawisz juz w pierwszej walce ze przeciwnik sie omyli !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11585
Jaguar87 wszyscy wiemy, że z ciebie uliczny zabijaka i nawet przez internet strach z tobą dyskutować...

Pacjent17

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Myślę, że dla mnie dyskusja jest skończona... W ogóle pytanie w temacie brzmiało "Czy jest moze gdzies jakis tutorial pokazujacy jak poprawnie wyprowadzic prosty, sierp , hak, itp. szukalem ale nie znalazlem niczego podobnego. " a nie "jak wpier.dolić komuś na dyskotece pod pretekstem ochrony dziewczyny" czy coś w tym rodzaju.

Zmieniony przez - d0l4r99 w dniu 2010-09-17 00:43:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
W zasadzie w miejscu publicznym laska powinna umieć sobie radzić z niektórymi sytuacjami.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3582
O 100 % racji olek.Ok juz nie spamuje..A ty pacjent,zachowuj sie..

Trenuj wytrwale bez odpoczynku ni chwili a sprawisz juz w pierwszej walce ze przeciwnik sie omyli !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
Michu piszesz do jaguara żeby znalazł zwykła panienke to zrozumiałem to tak ze dziewczyna która jest atrakcyjna i którą zaczepiają faceci to dziwka ?

To zle zrozumiales

ale sa tez,ktorzy nie potrafia uszanowac zdania kobiety i zamieniaja sie w fobow i takim nie przetlumaczysz ...
Mozesz podac mi konkretny przyklad bo nie za bardzo rozumiem co masz na mysli..
mi sie wydaje ze chodzilo mu o to ze jezeli dupa mowi do kolesia "sory ale mam chlopaka, do zobaczenia nigdy" to ten idzie za nia i dalej do niej "swiruje" albo co gorsza obmacuje itp.
Wtedy w moim miemaniu powinno sie interweniowac.
Podam Ci inny przyklad ktorego bylem swiadkiem
przyszedl chlopak z dziewczyna na impreze kolo usiadl sobie i pil piwo a laska poszla na parkiet tanczyc, wszytsko spoko tak?
Niezupelnie laska zaczela tanczyz z innymi chlopakami w dos prowokujacy sposob az w koncu ktorys nie wytrzymal i zlapal ja za tylek ktorym przed nim wywijala, i potem draka bo kolo sie zbulwersowl i polecial prac tego lebka, zlecieli sie kumple jednego i drugiego i zrobil sie niezly bajzel.
Rozumiesz co mam na mysli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 590
Tak teraz rozumiem. Chociaż dalej podtrzymuje że nawet jeżeli mamy na maxa ogarniętą dupe, sami unikamy bójek i chcemy porozmawiać to i tak może się to skończyć aferą nie z naszej winy. Bo jest mnóstwo napinaczy którzy walą w łeb za krzywe spojrzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3582
Dokladnie i żadne przyklady i pierrdoly sa nie potrzebne..Ale tak jest jak ktos probuje wciskac komus byle co,aby miec wlasne (bez sensowne)zdanie.Tylko po co udawac inteligenta jak sie nim nie jest ? I dlatego kondziu podalem takie przyklady,bo jest tak jak mowisz..ALe jak sam widzisz sa ludzie i taborety..

Trenuj wytrwale bez odpoczynku ni chwili a sprawisz juz w pierwszej walce ze przeciwnik sie omyli !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka problemów

Następny temat

Siła i wytrzymałość w BJJ (pytanie).

WHEY premium