SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Take it easy by izy vol xxx poszli

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146670

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Poniedzialek
Klatka:
-wyciskanie sztangi skos góra 15,8,6,6-8(progresja w wszystkich seriach,tylko ostania seria max.)
-wyciskanie sztangielek na płaskiej ławce 12,12,12-10(też progresja)
-rozpietki 3 x 12-10
-pompki na poręczach 3xmax. ( wogole mi w klate nie wchodzi juz probowalem nie raz tylko trikol )

biceps:
-uginanie z prostym gryfem w szerokim chwycie 3x12-10 ( nie ***ia sie nadgarstki ? nigdy nie robilem prostym wsumie
-młotki ( moga byc na skosnej ) ? 3x10-8-tu możesz sobie pozwolić na dodanie obciążenia kosztem techniki,aby tylko nie bujać tułowiem


Wtorek
Nogi:
-przysiady ze sztangą z przodu 12,10,10,10(3 i 4 seria już z takim samym obciążeniem,przysiady bez żadnego odpoczynku między powtórzeniami i bez prostowania kolan 3/4 pełnego zakresu)
-3x30-też staraj się zwiększać obciążenia w każdej serii i nie kończ żadnej puki nie zrobisz 30 ruchów możesz sobie robić odpoczynki w trakcie serii
-martwy na prostych 3x12-15 bez szalaenstw z obciążeniem
Wspiecia na palce stojac i siedzac - 4 x max

Brzuch - zdarzy sie zregenerowac przed plecami ?


Środa wolne

Czwartek
Plecy:
-podciąganie do karku 4xmax. ( moge do klatki bo do karku jakos mnie ***ia barki )
-wiosłowanie hantlem 12,12,12-10(progresja i naprawdę cieżkie sztangielki technika ma tu nie duże znaczenie?
-wiosłowanie końcem sztangi 3x12-10 obciążenie j.w ( moge normalne wioslo sztanga tego cwiczenia jakos nie lubie

-szrugsy sztangą z przodu 4x15-10 tu zakładaj tyle ile tylko możesz najlepiej spraw sobie paski na nadgarstki
szrugsy z hantlami na skosnej - 4 x 12-15

brzuch

Piatek
Barki:
-unoszenie w opadzie na siedząco 3 podwójne drop sety po 12-15 ruchów ( to jest na bok czy tyl barkow bo nie czaje
-wyciskanie sztangielek siedząc 4x12,12,10,8(też progresja)
-podciąganie do brody w szerokim chwycie 3x12-10(progresja)

triceps:
-wyciskanie wąskim chwytem 12,10,2x8-6*te ostatnie dwie tym samym ciężarem)
-francuskie sztangielką oburącz siedząc siedząc 3x12-8 ( tutaj moglbym pompki za***ac na poreczach ?

przedramie

lekką progresję właściwe można stosować w każdym ćwiczeniu,mam też nadzieję,że nigdy nie trzymasz się kurczowo tego co masz napisane na kartce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
student czy ty jesteś tak głupi czy sobie jaja ze mnie robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Luki, co o powiesz na gram teścia tygodniowo u mnie?

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
student ze mna na wiosne wchodzimy na cykl meta/prop
koksik dobrze jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Luki sprawdz tam plan

Koksik ile juz zjechalo w pasie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
MArcin, nie pisz studentowi takich rzeczy. Niech zbuduje chłopak chociaż podkład na saa. I dzięki
Ptaka, z rana ok 85cm, wszystkie gacie za duże się porobiły

Zmieniony przez - KoksikzBG w dniu 2009-10-04 16:17:39

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
koksik jak stulej wyglada lepiej odemnie bo ja musze zaczoc cwiczyc ale narazie nauka

Zmieniony przez - Marcinx66 w dniu 2009-10-04 16:19:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
cwiczenia tak dobrane żeby pobudzić całość umięśnienia poppki na poręczach nie wchodzą ci na klatke bo sie nie pochylasz mocno do przodu,głowa do dołu tak jak byś chciał ją dotknąć brzucha i nie ma opcji,że ni wejdą na klatke

młotkowe rób normalnie nie na skosie,prosta sztanga i szeroki chwyt na biceps bo mówiłeś,że masz płaski jak wykonujesz ćwiczenie w taki sposób to pobudzasz głównie krótką głowę bicepsu

o brzuch sie nie martw

wiosłowanie pół sztangą temu bo nie masz nic co mogło by pobudzić dolną część czworobocznego nie idzie tego zastąpic wiosłowaniem sztangą

a na triceps niech zostanie jedno złożone jedno izolowane



a teraz spjerdalam do sklepu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
W takim razie co Ty tu robisz?

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
a co do studenta to nieh najpierw wezmnie w serii 100kg na ławce a dopiero wtedy niech pomyśli o wspomaganiu to nie jest zabawa ale on nie zdaje sobie sprawy z tego jak bardzo to jest wyniszczające,o ile lat skraca życie i naraża na niedołężność w przysłości
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do kasacji

Następny temat

Nie łatwo się nas pozbyć - doPINK spam łączy siłę z HiTeciem%-)

WHEY premium