SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Take it easy by izy vol xxx poszli

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147131

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
pobrać krew samemu było by trudno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
wystarczy żebym sam się wkuł, bo inaczej to tam zemdleję

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Juz widze mine tej pielegniarki czy kto tam pobiera jak mowisz moglbym sobie sam pobrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Przynajmniej polew będzie A gdyby pójść tam na czapie?

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
zastanawiam sie jak zaskoczyć łapy może spróbuje pomieszać wszystko na jednym treningu powiedzmy:

-uginanie ze sztangielkami na ławce skośnej 4x12-6 ciężka progresja
-uginanie ze sztangą 3x 12-10 średni ciężar
-uginanie na modlitewniku 3x12-15 typowe pompowanie mały ciężar krótkie odpoczynki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Wy***ia Cie ze szkoly i tyle bedzie

Mi na lapy najlepiej dziala to unoszenie sztangi "metoda 21"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Ja teraz na bic i tric robię tylko po 5 serii. Ale twój plan w sumie wygląda ok... Może samo "21" by styknęło w celu zszokowania mięśni?

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Kurva, ptaka, czemu Ty zawsze rozkminiasz to samo co ja?

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Bo jestesmy razem OFF
Jak bylismy ON to rozkimny tez takie same
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
21 robię od czasu do czasu i dla mnie rewelacji nie ma,tak w ogóle to teraz robię praktycznie po jednej max.dwie serie serie zasadnicze reszta tylko rozgrzewkowe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do kasacji

Następny temat

Nie łatwo się nas pozbyć - doPINK spam łączy siłę z HiTeciem%-)

WHEY premium