SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Take it easy by izy vol xxx poszli

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147110

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeśli masz jaja to bedziesz robił to dalej nie zbaczając na przeciwności losu,jeśli zrezygnujesz to znaczy że to był jedynie kaprys młodości,a nie część twojego życia które to właśnie oddziela mężczyzn od chłopców...


Nie wiem, ale myślę, że pozostanę przy tym tyle ile będzie zdrowie pozwalać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Kładziesz się na ławce skośnej na brzuchu

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
a ja Ci powiem Luki ze to juz zalezy od priotytetow zyciowych, ja wiem ze bede cwiczyl jeszcze tyle na ile zdrowie pozwoli, ale beda okresy w zyciu w ktorych beda wazniejsze rzeczy niz trening i posilek i trzeba je bedzie odlozyc na bok, wszystko musi miec swoje miejsce i czas

nie da sie caly czas leciec na fullu nie patrzac na nic, chyba ze ktos ma zasilone konto i jest ustawiony na dlugie lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Jesli o to chodzi to mogl napisac lezac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
sraka ty naprawde tepy jak butsiadacz przyciskasz klatke do kloan i robisz unoszenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
student ja niewiele wiekszy od Ciebie jestem wiec Cie nie kryytykuje tylko tak mowie jak to wyglada z mojej perspektywy bo gen mamy identyczny tylko ze ja cwicze z rok dluzej niz ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Dobra a gdzie wtedy mam cos na bok barkow ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ptaka ****a toć to ja iwem jak to wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Student takis madry to mi powiedz jak wyglada wyciskanie lezac w zwisie na ukos ? oczywiscie zart
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
...

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do kasacji

Następny temat

Nie łatwo się nas pozbyć - doPINK spam łączy siłę z HiTeciem%-)

WHEY premium