SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Take it easy by izy vol xxx poszli

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146715

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Siema

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
choj tam,że chory idz sie nayebać w takim razie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4706 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19503
yo koksio, a ty nie w szkole?


luki gorący browar na przeziębienie najlepszy

Zmieniony przez - Duchowny1 w dniu 2009-10-08 09:02:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
siedze se wczoraj w robocie na stołówce i jem,a tu nagle podbija do mnie jakiś koleś znienacka i z pytaniem do mnie ile lat już na siłownie chodzepoyebany czy pedał jakiś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Pedał luki
Wolne dzisiaj mam tzn. powinienem jechać na jakiś 2godzinny wykład do książa, ale to piełdole... Nie będę tłukł się autobusem 1,5h żeby słuchać piełdolenia jakiejś francy na temat działalności haretatywnej czy czegoś takiego

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4706 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19503
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4706 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19503
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
dobrze robisz koksik pjerdol to jak ja chodziłem do szkoły to nigdy z klasą nigdzie nie szedłem tylko na siłke spjerdalałem sobie

choj nie wiem co z tą sraką wątroba chyba nie ma nic do tego,chyba raczej nagła zmiana diety,jak myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Duchu, mnie jak łapie jakieś choróbsko, to zawsze na noc ładuję 3 sztuki aspirin c, albo polopiryny s, do tego 5 tabsów rutinoscorbinu i popijam to gorącym coldrexem hot rem, jak się obudzę w nocy jestem spocony jak szczur, ale wypijam jeszcze jednego hot rema i rano już jest git Może nie najmądrzejsze podejście, ale skuteczne

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593



Co mam jeść żeby tak wyglądać??

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do kasacji

Następny temat

Nie łatwo się nas pozbyć - doPINK spam łączy siłę z HiTeciem%-)

WHEY premium