SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Taka oto dieta.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 310
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 475 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2973
Nie wiemy ile masz wzrostu i ile wazysz, ale obliczyles wczesniej zapotrzebowanie ABY UTRZYMAC WAGE 3100kcal, a wiec od tego zaczynasz i dochodzisz do poziomu mniej wiecej 3600. Dieta ktora wkleiles tutaj ma 1729kcal... jest to mniej wiecej 2x za malo. Na przyszlosc do tego kalkulatora wklejaj diete: http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie 
Bedziemy wtedy wiedziec nie tylko ile jesz BTW ale rowniez co wchodzi w sklad Twojej diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 310
No ma tyle, ale tam da sie podać np. tylko jedno jajo, a ja jem trzy, zamiast jednej kromki jem dwie itp. Czyli jest więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 310
Wzrostu mam 185cm i ważę 66kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 475 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2973
Dobra wzrost i waga byly na Twoim profilu, a diete da sie rozwinac to sory za zamieszanie:D Ale niestety dieta bardzo slaba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2122
dodaj jeszcze stamtąd wpis żywieniowy

Who dares wins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 310
Dieta słaba że za mało kalorii, czy słabe posiłki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 310
Dodałem i wyszło 2418 kalorii.. Kurcze, ile ja jeść muszę, żeby to utrzymać o.O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 310
Doradźcie mi proszę co muszę uzupełnić w tej diecie, a może dodać jakiś produkt co ma dużo kalorii, jakieś ciastko, baton?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2122
kurde, ciężko się patrzę dogadać, ale okej krótko tu jesteś ;d rozpisz tą dietę jeszcze raz, tzn najpierw godz posiłku, pod spodem skład posiłku i ilość(np. płatki owsiane-100g) i pod spodem kalorie i tak pod każdym,
Łopatologicznie damy radę ;d

Who dares wins

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jeść żeby przybrać na wadzę

Następny temat

Świeży łosoś - z czym jeść

WHEY premium