SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Taka oto dieta.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2122
jasne, wszystko co ma związek z siłownią wiąże się tak na prawdę na początku z eksperymentowaniem, też to wiem na swoim przykładzie, od unikania błędów i analizowaniu jest te forum, no ale wiadomo siłka- temat rzeka, na wszystko przyjdzie pora

Who dares wins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 310
Dobra, poczytałem trochę wasze posty, to co będzie dla mnie wkońcu lepsze, poprostu zdrowo się odżywiać i unikać fast foodów, czy trzymać się diety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2122
może na początku faktycznie nie trzymaj się surowo diety, staraj się nie wcinać typowo nie zdrowych rzeczy jak np fastfoody, a jak skończysz trening to zjedz sobie coś typowo po treningowego czyli węglowodany w postaci ryżu + pierś z kurczaka, ale nie przykładaj ąz takiej uwagi ilość posiłków, ich regularność czy ścisłe liczenie zawartości btw

Who dares wins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 310
ok, dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jeść żeby przybrać na wadzę

Następny temat

Świeży łosoś - z czym jeść

WHEY premium