SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tabletki na mase

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz powiedzieć jak wyglądał, ile razy w tygodniu, ile czasu zajmował ci trening przez te 2 lata? Tak z ciekawości pytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 81
robiłem po 3 serie (12 powtórzeń) na duże partie i 2 serie też po12 na małe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ćwiczyłes cały czas tym samym planem ? Na maszynach czy wolnych ciężarach ?
Rozpisz go.

Chyba powinieneś coś w nim pozmieniać. A w tym wieku sądzę że sztywna dieta to przesada. Jest duża szansa że się zniechęcisz w ciągu 2 tygodni. Ja uważam że póki co wystarczy się dobrze odzywiac. Ale twoja wola.









Zmieniony przez - DavidoZ9 w dniu 2017-03-26 23:42:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 81
ćwiczyłem i na maszynach i na wolnych ciężarach praktycznie na wszystkom co było do dyspozycji w siłowni nie mówię że nie miałem efektów czy coś jak zaczynałem to ważyłem 45kg i tyle wyciskkałem na klate w prostej ławce teraz waże 55 i podnosze 70 więc różnica jest wizualnie też się pozmieniało mój obwód w klacie wzrósł o jakieś 10 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 81
a co do ćwiczeń... są jakieś co podnąszą poziom testosteronu? słyszałem o tym zeby robić przysiady ze sztangą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Generalnie im ćwiczysz duże partię mięśniowe i w złożonych ćwiczeniach to będzie na to wpływało a więc siady, ciągi , wiosła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jw, ćwiczenia wielostawowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 283 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13098
Pierwsze co widzę to zdecydowanie dieta do poprawy. Nawet na dirty bulk to średnio wygląda. Co do ryżu - a czy tylko ryż daje dobre węgle. Masz ziemniaki, bataty, kasze. Pieczywo też jest ok.Ale porządny żytni chleb na zakwasie, a nie napompowany tostowy. Makaronów tez nie musisz się bać.
Spokojnie możesz piec, dusić tłustsze mięsa. Ewentualnie dać jeden gorszy jakościowo posiłek w ciągu dnia. Na masie nie zaszkodzi. Byleś miał w tej chwili ok 2600-2700kcal minimum. A pewnie i tak koledzy stwierdzą że więcej. Nie zapominaj o warzywach. Po prostu ogarnij dietę.
Z supli w Twoim wieku sensowne są chyba tylko WPC, witaminy i omega ( a i tak da się ogarnąć je mądrze jedząc ). Ewentualnie kreatyna.

I jeśli to wie taki grubas jak ja powinieneś się skupić na dokształceniu i Ty. Niestety lepiej zadać głupie pytanie i liczyć, że ktoś za Ciebie odwali robotę. Koledzy chcą pomagać. Ale nie warto nadwyrężać ich cierpliwości bo ile mogą wałkować te same tematy.


Zmieniony przez - gooru w dniu 2017-03-28 19:24:45

Througt the gates of hell

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do tego testosteronu przy pszysiadach, wyrzut hormonów występuje, ale w obrębie ćwiczonych mięśni. Od ćwiczenia nóg raczej nie urośnie biceps, jak gdzieniegdzie jest napisane. Co nie oznacza, że nie należy ćwiczyć nóg. Wręcz trzeba to robić, chyba, że chcesz być bociankiem :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Przysiadach* - uprzedzę Georga

Masz 15 lat na testosteron nie powinieneś narzekać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w diecie redukcyjnej

Następny temat

Przejście z masy na redu

WHEY premium