SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w suplementach na mase zeby wejsc 70kg na 80kg

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1941

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 325
Wiek: 23
Waga: 70
Wzrost: 184
Staż treningowy: Rok
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): Bieganie 2 razy w tygodniu
Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby): Brak.
Stan zdrowia: Bez przeciwwskazań ,prawa łopatka niżej od lewej,ale to wada wrodzona,nie przeszkadza mi w ruchach.
Preferowane formy aktywności fizycznej: Obojętne.
Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze): Nie mialem.
Wrażliwość na stymulanty: -
Możliwosci finansowe:



Witam jak juz wspomialem mam ok roku stazu treningu stosowalem juz Probolan 50 no i staralem sie trzymac jakos diete przyrost masy byl 6 kg no i od jakis 3 miesiecy na sucho cwicze i chcialem teraz zaczac znowu przyrost masy z 70 do 80 kg i chcialem zebyscia mi pomogli z Odrzywkami jakie sa najlepsze przed treningowo w tracie czy tez po treningu jakies masowki bo w sumie sie nie znam na tym

Zmieniony przez - teszio w dniu 2015-03-05 22:57:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12032 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234305
bez zbilansowanej diety trudno doradzic cokolwiek...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 325
W sumie nie mam zbilansowanej diety zazwyczaj wcinam duzo ryb piersi z kurczaka jajka wszysto co wydaje sie byc dobre do wzrostu masy nawet nie wiem jak by sie zabrac do zrobienia takiej zbilansowanej diety z pewnoscia przydala by mi sie do tego pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 325
co myslisz o takiej diecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 325
Oto rozpiska poszczególnych czasów posiłku:
7:00 – Śniadanie
10:00 – Drugie śniadanie
13:00 – Obiad
16:00 – Posiłek przedtreningowy
19:00 – Posiłek potreningowy
22:00 – Posiłek białkowy
Śniadanie
Musli z owocami 100 gramów
Mleko 2% 300 gramów
Drugie śniadanie:
2 jaja
Chleb pełnoziarnisty 80 gramów
Szynka z kurczaka 30 gramów
Sałata
Pomidor
Obiad:
Makaron 100 gramów
Makrela 100 gramó
Oliwa z oliwek 10 ml
Posiłek przedtreningowy:
Ryż brązowy 100 gramów
Pierś z kurczaka 150 gramów
Sok marchwiowy 200 ml
Warzywa 100 gramów
Posiłek potreningowy:
– bezpośrednio po treningu odżywka na masę
– około 40 minut po treningu:
Tuńczyk w wodzie 100 gramów
Makaron 50 gramów
Posiłek białkowy:
Ser twarogowy chudy 100 gramów
Oliwa z oliwek 10 ml
Podsumowanie:
Białka Tłuszcze Węglowodany Kalorie
Ogółem 167 87,4 368,8 2875
Na kg m.c. 2,39 1,25 5,27 41,07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html

poczytaj, oblicz zapotrzebowanie, dodaj 300-400kcal i ułóż dietę
nawet nie chce mi się czytać tego niepoukładanego "dziennika" żywieniowego, wstaw to wszystko jako zrzut ekranu po treningu (tam na samym dole masz instrukcję jak to zrobić)
od razu mówię: wywal musli, szynkę, soki (chyba, że sam robisz)
poczytaj tematy podwieszone odnośnie jedzenia, ułóż poprawioną dietę (zaznacz które posiłki to okołotreningowe) wstaw tu zrzut i czekaj na korekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 325
Zrobilem juz diete jak mam tu ja wkleic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
napisałem ci, że masz instrukcję jak dodać zrzut po treningu na samym dole wśród tematów z linku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ.-t922822.html 

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 325
Plan zywieniowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 325
i co myslisz cos zmienic?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór odżywek

Następny temat

Sylwetka do oceny 16lat.

WHEY premium