SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUF 13 - dyskusje, komentarze, wyniki, wywiady (BEZ WALK!)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Weź lepiej popytaj w każdym możliwym temacie kiedy walczy Melvin i Roger, przy okazji pisząc jacy to są super. I popytaj jeszcze dlaczego kolana w parterze nie są dozwolone w ufc i kiedy to sie zmieni.


Zmieniony przez - vcamaro w dniu 2011-04-29 17:29:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
chillout Panowie

Zmieniony przez - sava9e w dniu 2011-04-29 21:50:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
chyba jeszcze za mało dajecie z siebie na treningach

Zmieniony przez - mleqs w dniu 2011-04-29 22:00:11

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
To temat o TUF? Czy walki fanboyów obu trenerów?

Odnośnie 5 odcinka, dość wyrównana walka.
Pierwsza runda ZDECYDOWANIE dla Claya, który dominował w stójce i nie pozostawił cienia wątpliwości kto był lepszy.
Druga runda, wyraźne zmęczenie Claya, wykorzystał to Mick który lewymi prostymi kontrolował walkę. Mimo wszystko druga runda nie była zdominowana przez jednego zawodnika, gdyż od czasu do czasu Clay się odgryzał i jego ciosy dochodziły celu.

Myślę, że trzecia runda byłaby najsprawiedliwszym rozwiązaniem. Aczkolwiek w przekroju całej walki Clay był lepszy i to mogło zdecydować o werdykcie jury. Tym bardziej szacunek dla Claya, że walczył z TAKIM złamaniem!


Śmieszą mnie te pomówienia, że Chris Cope jest "duble agent" - o ile ta cała historyjka nie jest wymysłem twórcy programu by zaciekawić widzów. Chris to spoko ziom widocznie chce jak najwięcej wynieść z programu i dlatego podgląda treningi innych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Jak dla mnie pierwsza runda dla Claya, druga ewentualnie remis. A więc Clay wygrywa, nie rozumiem po co miałaby być dogrywka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Weź lepiej popytaj w każdym możliwym temacie kiedy walczy Melvin i Roger, przy okazji pisząc jacy to są super. I popytaj jeszcze dlaczego kolana w parterze nie są dozwolone w ufc i kiedy to sie zmieni.

:*

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 864 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42629
Clay go pojechal w 1 rundzie a w drugiej to jak kolega wspomnial ewentualnie na remis, podobalo mi sie, jak ten Clay w czasie walki uzywal tego ciosu co z trenerem sie uczyl, ze pierw lewy i zaraz z prawej uderzenie(mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi) i ta akcja wchodzila co mnie dziwilo taki maly off-top, ktory sezon TUF byl najfaniejszy, ze jakies zadymy byly i trash-talk bo poprzedni sezon ogladalem dla gsp i ten jakos tez ogladam, ale w poprzednim TUFie i w tym, nie widze jakiegos talentu co by wymiatal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
TUF 1, TUF 8
No i spiny pod kamerkę między Evansem i Rampagem w TUF 10, ale sam sezon ogólnie słaby

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448
Słaba ta walka. Koleś który wygrał, Clay ?, przed samą walką jak walił Lesnara w brzucho, to robiło to wrażenie. w klatce dużo słabiej. Angol się zasłaniał i bał dostać w face - amatorka do kwadratu. A gość ma rekord 8-2...
Cris Cope coraz bardziej wygląda na faworyta całej imprezy. Może dlatego reszta teamu tak go dręczy.
BTW Wiedzieliście, że Cris walczył w prelimsach na gali Strikeforce: Fedor vs Werdum ?

Middleweight bout: Ron Keslar vs. Chris Cope
Cope defeats Keslar via TKO (head kick and punches) at 4:32 of round 2.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
lipny ten sezon, definitywnie koncze ogladanie.

Business as usual

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mamed Khalidov vs Thales Leites KSW XV

Następny temat

trenin ze sztangą filmik

WHEY premium