SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUF 13 - dyskusje, komentarze, wyniki, wywiady (BEZ WALK!)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli chodzi o sprawy poza klatkowe to chyba najciekawszy odcinek do tej pory. Lesnar uciszył trochę marudy, zawodnicy kłócą się między sobą, konflikt jds z trenerem, Lesnara z marudami. JDS powinien przyjąć do siebie kto tak naprawdę jest trenerem i najwięcej nauczy zawodników, a sam niech dalej zajmuje się poklepywaniem ich po ramieniu.
Sama walka mogła być, przynajmniej coś się działo.


Zmieniony przez - vcamaro w dniu 2011-04-28 12:15:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
team Lesnara to ->

no ale jak zawodnicy są spokojni to uczestnicy muszą 'coś' robić żeby były kontrowersje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Odcinek dość ciekawy, podobnie jak walka.
W pierwszej rundzie zdecydowanie dominował zawodnik Lesnara, za to Anglik zachowywał się trochę jakby nie wiedział co robić, na ciosy czasem reagował jak amator (chowanie głowy i zamykanie oczu). W drugiej rundzie Clay zaczął już sapać więc Angol to wykorzystał, mimo wszystko z jego stójką szału nie było. Może też to zdecydowało o wygranej Teamu Lesnara, bo osobiście uważam, że powinna być 3 runda. O tym złamanym palcu wyszło chyba na jaw dopiero w szatni ?

JDS powinien przyjąć do siebie kto tak naprawdę jest trenerem
Nie do końca się zgodzę. Z tego co kamery pokazują to Junior stara się jako trener i motywuje psychicznie mimo ograniczonego angielskiego. Za to ten murzyn chyba poczuł większa misję niż została mu przydzielona.
Co do Lesnara to po dzisiejszym odcinku odnoszę wrażenie, że więcej gada niż robi...

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
A niech to, że też nie przeczytałem spojlera jakiegoś przed obejrzeniem tego odcinka.
Złamania otwarte to coś przez co mnie aż skręca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
W pierwszej rundzie zdecydowanie dominował zawodnik Lesnara, za to Anglik zachowywał się trochę jakby nie wiedział co robić, na ciosy czasem reagował jak amator (chowanie głowy i zamykanie oczu). W drugiej rundzie Clay zaczął już sapać więc Angol to wykorzystał, mimo wszystko z jego stójką szału nie było. Może też to zdecydowało o wygranej Teamu Lesnara, bo osobiście uważam, że powinna być 3 runda. O tym złamanym palcu wyszło chyba na jaw dopiero w szatni ?

Tez tak uwazam, powinna byc 3 runda i wynik pewnie bylby inny.


Nie do końca się zgodzę. Z tego co kamery pokazują to Junior stara się jako trener i motywuje psychicznie mimo ograniczonego angielskiego. Za to ten murzyn chyba poczuł większa misję niż została mu przydzielona.
Co do Lesnara to po dzisiejszym odcinku odnoszę wrażenie, że więcej gada niż robi...


Rowniez uwazam, ze JDS swietnie wykonuje swoja role. Nie dosc ze naucza to jeszcze motywuje. Podejscie do zawodnikow jest rowniez bardzo wazne. Co do Lesnara mam podobne zdanie.

Odcinek nawet niezly ale rewelacji nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Z tego co widziałem ( a widziałem bardzo mało, ale jednak) JDS bardzo ładnie tłumaczył stójkę, jego trener mógłby objaśniać inne elementy walki;)

Stara się chłopina, tylko wkurza mnie to jak nawija podczas walki "nice!", "good!", "very nice!" itp itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak powinna być 3 runda, a jak co to jeszcze na wszelki wypadek i czwarta. Boli, że wygrał zawodnik od „tylko gadającego” Lesnara?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
No bo JDS wziął tego trenera jako speca od zapasów, a wkurza go że wtrąca się i do stójki

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Stara się chłopina, tylko wkurza mnie to jak nawija podczas walki "nice!", "good!", "very nice!" itp itd

KEEP THE PREASSURE! NICE! NICE! VERY NICE! Mnie to akurat smieszy a nie denerwuje, troche Borata przypomina^^

Tak powinna być 3 runda, a jak co to jeszcze na wszelki wypadek i czwarta. Boli, że wygrał zawodnik od "tylko gadającego" Lesnara?

Ty masz chyba jakis problem z akceptacja tego, ze ktos moze miec inne zdanie niz Twoje. W ogole mnie to nie obchodzi, z ktorego teamu byl ten koles, ocenilem po prostu ich walke. Co do JDS i Lesnara to nie lubilem ich obu, ale podczas ogladania TUFa zmienilem zdanie co do JDS, bo to spoko koles. Co do Lesnara nie zmienilem swojego zdania, imo nadal jest bucem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Tak powinna być 3 runda, a jak co to jeszcze na wszelki wypadek i czwarta. Boli, że wygrał zawodnik od "tylko gadającego" Lesnara?

Nie płacz, może kiedyś Brock przestanie się bać ciosów.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mamed Khalidov vs Thales Leites KSW XV

Następny temat

trenin ze sztangą filmik

WHEY premium