SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUF 13 - dyskusje, komentarze, wyniki, wywiady (BEZ WALK!)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Dobre półfinały.
Finał nie taki na jaki czekałem, ale po wygranej Tonego uważam, że dla Ramsey'a jest on ciekawszym rywalem od Chucka.
Nijem świetnie dojechał Cope'a. Tak jak wcześniej pisałem - koleś w walce idzie na 100%, jak nie radzi sobie w parterze, daje z siebie ile może w stójce.
Drugi pojedynek - trzeba przyznać, że Tony ma świetną stójke, totalnie zdominował Chucka - oklepał mu mordę, a później dojechał noge On jest chyba jakimś meksykańcem też, bo ten Javier krzyczał do niego po hiszpańsku. A jak wiadomo Meksyk boksu powstydzić się nie może
W finale będę kibicował Nijem'owi, ale rozsądek mówi, że to Ferguson będzie "next ultimate fighter".

PS. Zgadzam się, ze brakowało walk eliminacyjnych, wtedy uznałbym, ten sezon za całkiem niezły, a tak oceniam na średni, ale bywały gorsze

Zmieniony przez - mleqs w dniu 2011-06-02 15:35:04

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Dobre walki. Cope vs Nijem było raczej do przewidzenia. Tony vs Chuck - cóz, miałem nadzieję, że Chuck sprosta wyzwaniu, jednak Tony pokazał klasę. W finale nie kibicuję żadnemu z nich, ale na zwycięzcę zdecydowanie obstawiam Tony'ego.

I bardzo ciekawy jestem walki Eda Hermana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ehh, spoko. chciałbym tylko zobaczyć rewanż Tony'ego z Edwardsem, szkoda że raczej nie zobacze Edwards miał argumenty na Fergusona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Nie zapominajcie , że Tony Ferguson tak na dobrą sprawę nie walczył z prawdziwym zapaśnikiem. Stójkę ma dobrą, ale wierzę w Nijema.

War Ramsey
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A Ramsey nie walczył z nikim tak dobrym jak Tony i tak jak pisałem poszli mu i Santosowi na rękę, że w półfinale walczył z Chrisem. Mam wrazenie, że Ramsey pozegnalby sie z finalem gdyby dostał Chucka, który jest ogarnięty w każdym aspekcie mma.

Zmieniony przez - vcamaro w dniu 2011-06-02 20:13:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Walki półfinałowe imo bardzo dobre. W finale mam nadzieje, ze Ramsey wygra, ale bedzie mial bardzo ciezko bo Tony ma swietna stojke i szczerze mowiac jesli mnialbym postawic pieniadze to postawilbym na Tonego. Mysle, ze glownym czynnikiem decydujacym o wygranej bedzie to czy Tony ma dobry takedown defence. Final zapowiada sie ciekawie.

Ogolnie sezon uwazam za w miare dobry mimo nudnawego poczatku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 339 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6539
No byłem za Chuckiem no ale trza przyznać, że Tony go zdominował w stójce i efekt jaki był taki był. Już jutro finał, czekam na ciekawą walke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobry ostatni odcinek – walki mnie się podobały!
Pomimo,że Tony to kawał sk….na – to wygra to spokojnie . Mało tego jeszcze namiesza w oktagonie w przyszłości…
Czekam na rozstrzygnięcie finałowe między nimi…






Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mamed Khalidov vs Thales Leites KSW XV

Następny temat

trenin ze sztangą filmik

WHEY premium