SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST armageddon - dyskusja

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8438

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1370 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15179
Panowie, jak chcecie robic solidny test, to zadbajcie
o wszystkie szczegoly i o wyrugowanie czynnikow trzecich.
A nie, ze jeden bedzie wcinal jak smok i klul sie omnadrenem
i powie, ze mu przybylo 3cm a drugi bedzie jechal na kawach
i niedosypial bo ma sesje i mu spadnie 2cm.

Ze juz nie wspomne o tym, ze ludzie winni byc podobni wiekiem,
doswiadczeniem czy typem budowy jesli mamy obiektywnie oceniac starcie
"armageddon vs nie-armageddon"

Run Forrest, run!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 890 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17794
ciekawa inicjatywa,

jednak ja nie będe kombinować skoro aktualny treninng spełnia swoją funkcje

moc moc moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
okej male sprostowanie bo an forum sa dwa treningi armagedon
lol, nie wiem juz ktory jest prawdziwy z flexa

ten co zawiera "bombardowania", trening raimon 3x w tygodniu to jakas paranoja i z jasnych wzgledow nie bierzemy go w ogole pod uwage




caly czas rozmawiamy o treningu typu:

przyciagane - trening ramion 1 - wolne - wyciskane - trening ramion 2 - wolne - wolne

przyciagane czyli plecy, dwuglowe ud, kaptur / wyciskane czyli klatka, barki, czworoglowe
a trenigi ramion 1 i 2 to dwie sesje po 8-9 serii na biceps i 8-9 na triceps, rozniace sie miedzy soba cwiczeniami

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
FU: Jak moge miec swoje zdanie jesli nigdy nie robilem tego treningu? A jak mam zdanie to wali mnie caly ten temat

wiadroman: A ja mysle ze lepiej jest miec 10 testow ze szczegolowym opisem koksu, supli i diety niz 3 byleby bez koksu. Jedno zawiera drugie, kazdy bedzie mogl wyciagnac wniosek "ue, przy takim koksie uroslo by mu od podnoszenia kufla" i wtedy test odrzuci, a dla innego akurat to bedzie przydatne bo bedzie w podobnej sytuacji. Informacji nigdy za duzo, jesli jest rzetelna.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1370 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15179
Dzi: nigdzie nie napisalem, ze ma byc bez koksu.
Napisalem tylko, zeby wyrugowac wszelkie czynniki trzecie.
Czyli jesli porownujemy treningi (I TYLKO TRENINGI!) dwoch
kolesi to wszystko oprocz treningu winno byc identyczne,
czyli albo obaj na takim samym cyklu albo obaj bez cyklu.
Inaczej porownanie jest juz na starcie obarczone bledem.
To chyba logiczne?

Run Forrest, run!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
nie, pytanie nie jest czy armageddon jest lepsze niz normalny trening
pytanie brzmi czy armageddon dziala
a wiec czy cwiczacy osiaga przyrosty w ciagu tych 4 tygodni

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Róbcie armagedona bo sam jestem ciekawy czy to działa czy to tylko legenda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Miałem robić - ale się boję

Jeśli mi pójdzie chociaż 1 cm w bicu to byłoby super - ale jeśli spadną 2, to rzuciłbym się do wisły ze sztangielką u szyi

Pomyślę nad tym, chociaż jeśli miałbym robić armageddon, to raczej tylko na bica, który wyraźnie odstaje od tricepsu.




"czy sadzicie ze publikacja tego treningu we flexie jest juz czynnikiem determinujacym jego miernosc ?"

NIE

"czy rozpiska z dwoma treningami malych partii miesniowych trenowanych do ich zalamania moze przyniesc dobre rezultaty biorac pod uwage obciazenie CUN i przetrenowanie lokalne ?"

Wszystko jest możliwe. Moje ilości powtórzeń i przerwy sięgające 7 minut - też nie powinny działać - a działają.

"czy trening priorytetowy musi opierac sie na zwielokrotnionej liczbie treningow ?"

NIE. Jeśli np. biceps będziemy robili normalnie a resztę grup olejemy - to tym samym dajemy bicepsowi priorytet - w ogóle nie modyfikując jego treningu. Priorytet nie oznacza zakatowania tylko maksymalne zmobilizowanie organizmu do rozwinięcia danej grupy i musi się też tyczyć regeneracji i diety. Priorytetem jest rozpoczynanie treningu z maksem sił i na pełnej regeneracji, maksymalne danie w kość i zapewnienie najlepszych warunków do regeneracji.


Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2007-03-28 08:56:47

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
wiadroman: odrazu Ci mowie ze takie cos nie bedzie mozliwe; ja w zwiazku z tym wole przeczytac o efektach wraz z dokladnym opisem rozniacych sie czynnikow trzecich niz nie przeczytac w ogole

a Ty mozesz nie czytac

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
wiadroman ma rację - ale jest to w pratyce mało wykonalne. Dlatego potrzeba jak największej ilości "badanych".

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rodzaj treningu

Następny temat

Plan do poprawek i prosba o kilka porad

WHEY premium