SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Powrót do przeszłości ( aka GeT BiG oR cRy TrAiNinG - by sLs)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Ty sie nie badaj bo znowu ci sie cos w glowie ubzudra i z zdrowego faceta zrobisz schorowanego czlowieka jeszcze z depresja pewnie xd.

Ja jutro jade zaczynam jazde na venomie bo mam dosyc bycia off.

Co do masy to fakt fajna jest ,ale ja mam ochote byc fitness man'em

Ta twoja bomba to bedzie jak mniemam z priorytetem na mase da?

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
da da - ale jak najbardzej czysta

zero Gainerów - jak najmniej cukrów prostych

Kreta + biało + małe co nieco (.......deca + prolo)

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Zdecydowanie opcja w nawiasie bylaby lepsza

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
to czekamy!! opcja nawias dobra będzie %-D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Wtorek

Własnie wróciłem z treningu

Dzisaj krótko - jak zawsze we wtorek/srode.

Resztki z całego tygodnia : czworoboczny + przedramie + łydki

Cięzar taki sam jak tydzień temu - identyka

Czas trwania treningu - 40min

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Tej solar mam pytanko, czy zawsze ma sie po venomie taka sachare w ryju jak ja 1 dnia? I czy zawsze jest taki dziwny ziolowy posmak ?

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
wiesz co - nie pamiatam - ja zawsze mam sachare, wiec nie zwróciłem uwagi na to - zawsze mnie suszy - a co do posmaku to moze Ci pekła/ staneła w gardle ?

Mi jedna kaps. pekła -wiec postanowiłem zlizac proszek - bo z próbki było - wiec szkoda....

........i to była najwieksza pomyłka tamtego dnia a nawet tygdonia!!

Nie próbuj tego nigdy - efekty zobaczysz po kilku dniach:

- masz juz ciareczki?
- raz ciepło / raz zimno?
- pocisz sie bardziej - tylko troche przyspieszajac?

Jesli nie - to za 2-3 dni juz bedziesz miał - jesli nie to uderz z dwoma kapsami - ale nie na raz!!

Zrób odstep kilka godzin - jesli dalej lipa lub słabo - walnij na raz 2 sztuki - wtedy zobaczysz - doznasz (a mam nadzieje ze nie) tego pieknego uczucia jakie ja doznałem !!

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
1 tabs poszedl dzis, na pol-1 h po tabsie czulem szybsze bicie serca i to duzo, totalna sachare w ryj i ciekawe pobudznie, na treningu robilem nogi + biceps i mimo ,ze bylo dzis chlodno i na silowni tez za cieplo nie bylo , spocilem sie nawet nawet, dlatego jest ok, ale po tygodniu napewno przechodze na 2 tabs.

-------------------------------------------------------------------
Nie wiem czy o tym mowiles, ale dzis po aerobach jakies 1h po zaczelo mi sie robic zimno i do teraz czuje sie jakbym siedzial w lodowce loled , dziwna sprawa.

Zmieniony przez - OwnaGe w dniu 2008-01-23 22:34:44

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
ja tak mam w pracy zawsze - jest ciepło - nawet strasznie

a w pewnym mamencie tak jakby ladówke otworzyli i ciaaaaary wszedzei - najgorzej na rekach - ale ne powiem - to mi sie akurat podoba

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Mi jest zimno na calym ciele , uczucie podobne jakbys wyszedl w koszulce na dwor posiedzial chwile i wrocil, serio dziwna sprawa. No ale po bieganiu to myslalem ze sie wywale, caly mokry od stop do glow ; o.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zanczynam ćwiczyć!! Pomocy

Następny temat

Jakie białko?

WHEY premium