SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST NOWOŚCI ACTIVLAB !! DE LUXE WHEY

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Opis smaku PISTACJA
-rozpuszczone 30gr w 200ml mleka
-rozpuszczalnosc 10/10 znakomita
-smak 9/10 smak bardzo dobry,pilo sie z przyjemnoscia,moglbyjak dla mnie byc ciut bardziej intensywny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 339 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 214305
Smak- sernik z pomarańczą
Rozpuszczalność: ciężko powiedzieć, bo zbledndowałem :D
Smak: 10/10 myślałem, że będzie mdłe, jednak się zaskoczyłem i jak do tej pory jedno z najlepszych białek jakie miałem!
Rozrobiłem to w 300ml kefiru.


Zmieniony przez - Begjee w dniu 2018-02-16 19:10:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
W kefirze spoko konsystencja , nie za gęste czy to bardziej taki deser wyszedł ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 339 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 214305
nie, może dlatego, że dałem chlust wody mały, żeby się do blendera nie przykleiło na początku :D Ale wyszedł trochę gęstszy niżeli robić na mleku czy wodzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
powiem tak po pistacji przyszedł czas na sernik z pomarancza i masło orzechowe z malina , jak zawsze wszystkie białeczka mieszam z kasza

bardzo mi smakuja , nie sa za słodkie dobrze sie rozpuszczaja i przede wszystkim nie ma rewolucji żołądkowych

smaki na prawde super dobrane !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Z jaka kasza to mieszasz ? Jakie proporcje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SMAK: Ciastko z kremem
PORCJA: 50G
ILOŚĆ WODY: 300ml
SMAK: 9/10 Całkiem ciekawy smak. Bardzo smaczne białko. Ale pistacja lepsza. Zapach tez fajny taki markizowy z nadzieniem waniliowym
ROZPUSZCZALNOŚĆ: 10/10
OGÓLNE ODCZUCIA: bardzo smaczne. Na pewno przypadnie innym do gustu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
Wasyl__
SMAK: Ciastko z kremem
PORCJA: 50G
ILOŚĆ WODY: 300ml
SMAK: 9/10 Całkiem ciekawy smak. Bardzo smaczne białko. Ale pistacja lepsza. Zapach tez fajny taki markizowy z nadzieniem waniliowym
ROZPUSZCZALNOŚĆ: 10/10
OGÓLNE ODCZUCIA: bardzo smaczne. Na pewno przypadnie innym do gustu


wiedziałam właśnie że coś mi ten smak i zapach przypomina i masz rację markizy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odkąd przeziębienie mnie puściło to smak się wyostrzył :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
opis smaku i porcji : sernik z pomarańczą - 30 g
- w jakiej ilości została rozrobiona porcja - 200 ml
- w czym została rozpuszczona porcja (woda, mleko) - mleko 0,5% tłuszczu
- smak : delikatny, sernika nie czułam, ale aromat pomarańczowy wyczuwalny, pozostawia fajny posmak pomarańczowy, nie za słodki
- rozpuszczalność : 9/10 , ogólnie najsłabiej się mi rozpuściło z testowanych białek, nawet zostało kilka grudek, ale może to też dlatego że nie miałam za dużo czasu żeby dłużej potrząsać
- ogólne odczucia : zapach delikatnie wyczuwalny, smak delikatny, nie jest słodki, wyraźnie wyczuwalny aromat pomarańczowy. Pozostawia fajny posmak w buzi. Sprawdzi się w lato bo wydaje się być lekki, orzeźwiający, rześki w smaku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sylwetka Skinny Fat

Następny temat

Zgłoszenia do testu DE LUXE WHEY

WHEY premium