SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST-KAIZEN: MAX MASS-GROW UP by emilooos pods.str.22

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
jak tam,
rosniesz troche ? ;)
jak utrzymuje sie pompa na treningu , patrzac na to w czasie - od poczatkowych porcji, po obecne na przyklad
zadnych problemow zoladkowych itd?

pytam , bo sam pewno od jutra startuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
A rosnę rosnę .
Co do pompy - nigdy nie miałem z tym specjalnego problemu, tj. powiedmzy 3-4 cięższe serie na klatkę, z 2-3 na łapy i jest już ostro, podobnie z innymi partiami
No i ciężko mi rozgraniczyć działanie środków,
XS przyjmuję z rana, NO-Xtreme zawsze przed treningiem,
ale wrażenia treningowe zdecydowanie nie słabną.
Myślę, że duże znaczenie tu ma właśnie rodzaj treningu.
Taki sam zestaw ?

Zmieniony przez - emilooos w dniu 2008-02-12 17:55:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Dzisiaj dzien nadrabiania mam, bo przez sesje nie mialem czasu wpadac.

No no Emil...
Musze powiedziec, ze trzymasz bardzo dobra forme testu do tej pory wszystko max przejrzyscie i lepiej niz dobrze jesli chodzi o prowadzenie.

Z zarciem po fotach tez sie nie opieprzasz, wiec musi byc pieknie.
Kiedy to podsumowanie?

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
Siemasz.

Nogi ostatnie były dniem 40stym, zapomniałem dać nagłówka przy wypisce.

Dziś 41, zatem 9.

Jacku - ostatni trening tj. klatka, plecy z planu light już niebawem , przypominam się .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
No i nie robi Magicznych ciwczen, jak to mialo juz miejsce ostatnio w innym tescie

Zmieniony przez - OwnaGe w dniu 2008-02-12 21:31:18

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Ok Emil.

OwnaGe, tak z ciekawosci, jakie magiczne cw. ?

Acha Panowie mam prosbe. Wiem ze ogolnie to nie temat do tego i kiedys juz o to prosilem ale mam dalej problem.
Czy mozecie mi podpowiedziec jak wrzucac filmiki tak jak to robi Emil i Kuba. I jeszcze zdjecia.
Juz probowalem i cos mie nie wychodzi.
Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Jacek R. w dniu 2008-02-12 22:13:50

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Jacku :Nie wiem czy to nazwac cwiczeniami , dla mnie byly to dziwne wymachy calym cialem, np przy mlotkach pracowało chyba wszystko oprocz partii ktora miala .

Co do fot to ja daje norlanie przegladaj wybieram i wyslij odp i wchodzi zdjecie, a filmik chyba tak jak ponizej pisze ,ze wklejasz zwyczjanie url z YT.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
Emil - mam xs, noxtreme, do tego przez pierwsze 25dni (10g nitrobolona 2 dziennie)
cykl chce zrobic okolo 7tyg, myslalem o tescie
ale w sumie bloga prowadze od jakiegos czasu i na sfd i z kumplem na bf
wiec raczej w testach robic dodatkowo nic nie bede, poza tym zajmujac sie praca, forum i portalem nie wiem czy mialbym na to czas
(przy okazji zapraszam www.kulturystyka.pl - kto nie widzial odmienionego portalu )

NIe napisales nic o problemach zoladkowych, wnioskuje po tym iz takowych nie miales...bo ja zazwyczaj na poczatku oboejtnie jakiego cyklu kreatynowgo mam jakby okres 'adaptacji' hheh
mam nadzieje,ze tym razem bedzie inaczej ;)


Jacek -
odnosnie wklejania fotek BEZ STRATY jakosci
tu masz caly opis: https://www.sfd.pl/Upload_zdj��_bez_utraty_jako�ci_-_ma�e_FAQ_by_Chaczyk-t306363.html

odnosnie filmów ,wystarczy ze wstawisz link z youtube do postu a filmik sie automatycznie wyswietli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
Jacku - OwnaGe'owi chodzi chyba o metody Wodynowe .

Banan
- a no tak, wiedziałem, że o czymś zapomniałem. mianowicie doszedłem już do tego, co sprawiało mi lekkie kłopoty żołądkowe w pierwszych dniach testu - kładłem to na rzecz XS, ale z opinii innych użytkowników tego wynalazku wynika, że wszystko objawy identyczne poza chęcią "spawania". U mnie pewnie wywoływało to dość obfite śniadanie (ok. 1000kcal jakby nie patrzeć), czyli lekki szok dla organizmu, i stres związany ze szkołą. Potem już było tylko lepiej, i w sumie nie mogłem doczekać się każdego kolejnego treningu na XS. NO-Xtreme stawiam na równi z NO-Xplode i tego typu wynalazkami.

Zmieniony przez - emilooos w dniu 2008-02-12 23:46:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
no ja na sniadanie mam tez kolo 1k kcal
dlatego kupilem po okazyjnej cenie male n2 250g
i bede brał z rana na czczo, by sie przystosowac do kreatyny po dluzszej przerwie
XS wtedy albo po treningu, albo w porze treningu

jakby byly problemy to nie bede lykal na czczo stacka, a z 10-15min po posilku,
co ma sie wchlonac i tak sie wchlonie ;)

kiedy koniec?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl: mono + arginina [?]

Następny temat

Zestawik MASÓWECZKA :D

WHEY premium