SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST-KAIZEN: MAX MASS-GROW UP by emilooos pods.str.22

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
Dzisiaj nadrobię wczorajszy dzień.
No i oczywiście wypiska z dzisiaj - plecy, tył barków, biceps .
Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
będzie jakiś filmik ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
a będzie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
zagladam od poczatku!! dobry test, siedze cicho powodzenia!!

Zmieniony przez - HadesSquad w dniu 2008-02-06 13:47:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
Dzień 33ci, nietreningowy.

Dzień 34ty, treningowy.

Generalnie dzisiaj nie wiele pospałem. Zasnąłem gdzieś o 1wszej, obudziłem się o 4tej by męczyć się do 5tej i potem do 9. Masakra, nie wiem co jest grane znowu. I do tego jakieś takie ciągłe uczucie sytości, które nie towarzyszyło mi wcześniej, ledwo wpycham te posiłki. Jak już narzekam, to powiem od razu, że pas chyba nieco ruszył , oczywiście waga też.

Dobra, bez zbędnego gadania dzisiaj - wypiska.

Plecy
-podciaganie na V uchwycie pod klatke piersiowa 3*12-6 ( 12, 10, 10 )
-wioslowanie na krzyzaku 12,8,6+6-8 (50(40), 60, 70 ->60kg (70->50) odniesienia)
-sciaganie drazka wyciągu gornego 12,8,6 ( 9, 10 , 11sztabek (tutaj tydzień temu musiało być mniej, 11 sztabek czyli prawie całego wyciągu ostatnio nie miałem, no i nie było tak ciężko )
Serie laczone cw 3 i 4
-ciagi j.w. ( 100 (100), 125 (120), 150 (140)kg)

Tyl Barkow
-wznosy boczne w kleku przy wyciągu 3*12-8 podwojne spiecia
(7, 10 )

Biceps
-uginanie na lawce skośnej ze sztangielkami 20, 12,6 (12 ,14 ,16 kg)
-uginanie ze sztanga 1*21powt 1*6-8+6-8 ( 30 (25), 35->25 (30->20)
-w oparciu o kolano 20, 6-8+6-8 ( 8 , 14 kg)

Komentarz:
No więc trochę obaw miałem, jednak 2 miarki NO-Xtreme wystarczająco postawiły na nogi, by zrobić dobry trening.
Podciąganie standardzik. Wiosłowałem troszeczkę większymi ciężarami, bez większych problemów. Wyciąg dzisiaj z dużym wysiłkiem, komentarz przy ćwiczeniu. Dałem popalić najszerszym.
Wszystko w superserii z MC, który dzisiaj zakończyłem na 150kg w 5ciu powtórzeniach. Nie wiem, czemu odpuściłem szóste - założyłem sobie wykonanie na 5, ale myślę, że mogłem powalczyć. Co się odwlecze to nie uciecze.
Biceps, chyba moja najgorsza partia. Trochę się podenerwowałem na hantle, strasznie szerokie i haczyłem o portki + musiałem trzymać łokcie dość szeroko co uniemożliwiało trzymanie ich przy ciele.
Ale pompa pierwsza klasa, w sumie jak zawsze. "21" z większym ciężarem, poszło dużo lżej niż próby na 28kg z początku testu.
Kolanko jako tako, myślałem, że będzie lżej, ale sprawdza się zależność, jak bardzo intensywny cały trening, tak ostatnie ćwiczenie zawsze ciężko.




Tak przyrządzam owsiane z rodzynami. Zdecydowanie lepiej wchodzą niż w postaci zalanej wrzątkiem i odsączonej z wody .




Dalsza część śniadania, tj. jajecznica z 2 jaj i jednego białka.
Plus gainer którego nie uwieczniłem.




MC 150*5powt. Ciekawość mnie zżera ile by poszło na początku treningu jako pierwsze ćwiczenie i bez super serii, po teście pewnie mi będzie dane sprawdzić dopiero .

Jeszcze coś tam mam, poszperam.

Pozdr.

Zmieniony przez - emilooos w dniu 2008-02-06 20:14:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Dobry ciag.
Pamietaj o odpoczynku a pozniej dalej jazda.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37269
Dlaczego po kazdym powtorzeniu robisz chwile odpoczynku? Nie lepiej zrobic mniejszym ciezarem, a zeby miesnie plecow byly czasy napiete...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
Ta chwila odpoczynku to odłożenie ciężaru, potrzebne do ustabilizowania ciężaru na ziemi i poderwania go, a tym samym wykonania prawidłowego martwego ciągu.
W ostatnim ruchu może ciut za długa przerwa.

W teście skorupa i pietrucha strona 19 od samej góry polecam lekturę.

Nie odkładam przy martwym ciągu na prostych nogach.
Tak na prawdę ile ludzi tyle teorii, Jacek akceptuje więc tego się trzymam, no i przede wszystkim chwale sobie ten sposób wykonania.

Zmieniony przez - emilooos w dniu 2008-02-07 11:43:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37269
Ja robie martwe bez odladania ciezaru i czasami mam gwiazdki przed oczami i plecy z pompowane na maxa

pzdr i powodzenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Jest ok. wiele osob myli odkladanie ciezaru z odbijaniem.
A jest wiele takich osob ktore faktycznie w ten sposob ulatwiaja sobie ciagi.
Tak naprawde sa dwie metody: jedna ciezarowa ktora i tak bardzo sie przydaje kuylturystom j.w.
druga typowo kulturystyczna gdzie przed sama podloga mozna wstrzymac ruch i przejsc do fazy pozytywnej.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl: mono + arginina [?]

Następny temat

Zestawik MASÓWECZKA :D

Wiecej