SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST-KAIZEN: MAX MASS-GROW UP by emilooos pods.str.22

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Boguc sprobuj -bardzo dobre.
Mozna tez robic na sztandze,pod warunkiem ze bedziesz mial nisko stojaki.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6421
Wjazdy pod ławkę pokazał mi ziomek, który troche siedział więc musiał ćwiczyć bez sprzętu. Według tego jak mi pokazał i jak ja czasem ćwicze to nogi powinny być dalej i tłuw bliżej ziemi.
Wtedy można rzeczywiście zrobić wjazd pod łąwkę a nie tylko schować tam głowę heh. W tej wersji którą opisuje to ćwiczenie masakruje jeszcze bardziej :)

A oprócz tego to test kozacki, zestaw kozacki i w ogóle jest elegancko.

"spokojny sen, rodzinne życie bez scen i przyjaźnie bez ściem - to sobie w życiu ceń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Jezeli tulow bedzie za nisko a nogi za daleko zmniejszy sie napiecie na trojglowych ramienia a zwiekszy na plecach.
Jezeli ktos jest kozak to niech sprobuje takiego wjazdu nie z ziemi ale tak aby nogi byly ustawione na lawce.
Kat natarcia jest wtedy wiekszy, prosze sobie wyobrazic ze to tak jak bysmy robili nogami do gory, czym wyzej nogi i tulow tym mniej ciezaru ciala opiera sie na lawce.
Tj na druga podpore zaczyna dzialac mniejszy ciezar a przenoszony jest na romiona.
Idealnie by bylo aby osoba cwiczaca mogla robic troche glebszy ruch. Wtedy tricepsy sa max angazowane.
W tym celu najlepiej zrobic to na sztandze.
Ano wielu kolesi z "tamtej strony" robi tego typu cw. gdyz nie maja oni wystarczajacego dostepu do sprzetu.
Mysle ze to prawdziwy majstersztyk rozwijac tkanke miesniowa bez odpowiedniego wyposazenia i diety.
Pozdrawiam

Zmieniony przez - Jacek R. w dniu 2008-01-19 22:42:55

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6421
Masz oczywiście rację. Gdy nogi będą zbyt daleko część wysiłku przejmą mięśnie pleców.
Chodziło mi przede wszystkim o zoptymalizowanie takiej pozycji żeby można bylo zrobić głębszy ruch, czyli zgodny z nazwą ćwiczenia "wjazd pod ławkę" bo wtedy ćwiczenie staje się trudniejsze.
Da się tak zrobić na ławce też
A z nogami np. na drugiej ławeczce to już rzeczywiście cięzka wersja. Szczególnie jako ostatnie ćwiczenie

Zmieniony przez - Staszman w dniu 2008-01-19 23:10:51

"spokojny sen, rodzinne życie bez scen i przyjaźnie bez ściem - to sobie w życiu ceń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
Dzień 17ty, treningowy

Nogi:
-wyprosty podudzi siedząc 20,15,12+12-8 (nowa siłownia - brak oznaczeń)
-przysiad 20,15,12 (80(65), 105(85), 125(105) kg)
-uginanie podudzi lezac jednonóż 20, 6-8 (jak w pierwszym ćwiczeniu)
-ciagi na prostych nogach 2*25-15 (60 (60), 90 (90) kg)
-wyciskanie na suwnicy 2*15(szeroko-wasko) 2*12, 2*10 (110, 130x2 kg (poprzednio 2 serie - 100kg) )
-spiecia lydek stojac 4*25-max 30 sekundowe przerwy (jak w pierwszym i trzecim)
-spiecia lydek siedząc 25,2*12-15 (30 (25,30,35) kg)

Komentarz: AAA. No więc generalnie do treningu przystąpiłem pełen entuzjazmu. Tak pełen, że zamiast 65kg (chciałem wykonać siady tak samo jak tydzień temu ze zwrceniem uwagi na nie blokowanie kolan) włożyłem 80. Poszło 20 powtórzeń, specjalnie się nie zastanawiałem nawet, czy łatwo czy nie. 105 zamiast 85. Ciężej, ale poszło 15 z wprowadzeniem zaleceń Jacka. Jak wziąłem na kark 125 (myśląc, że to 105) to się lekko zdziwiłem. Odszedłem, popatrzyłem na obciążenie i stwierdziłem, że jazda z koksem . Cięężko szło, wydusiłem 7 powtórzeń i pomyślałem, CO JEST ****A .
Zliczyliśmy obciążenie i wyszło moje zawieszenie, hrhr. Szybka analiza - wynik całkiem przyzwoity - biorąc pod uwagę serie "rozgrzewkowe - głównie tę 105x15. Chyba się lekko odzywczaiłem od takiej ilości powtórzeń, nogi jak z waty. Pytanie, czy robić cofkę, czy biorąc pod uwagę suple i to, że mam dużą chęć do poprawy tego wyniku - zostawić i walczyć o dodatkowe powtórzenia za tydzień, już w pełni świadomie (nie wiem, czy to lepiej, czy gorzej ).
Ćwiczenia na maszynach (wyprosty, uginania) wykonywałem na wyczucie - wstrzeliłem się idealnie w zakres powtórzeń. Nie było skurczy łydek przy uginaniu hrhr. Ciągi tak samo.
Suwnica zdecydowanie lepiej - powód - maszyna położona była zaraz przy oknie, który dostarczał mi niezbędnego do życia tlenu .
Łydencje standardowo bez większych problemów.

Dochodzę do wniosku, że trening nóg kocham,
ale jak go ukończę.
Nudności były umiarkowane.

I jeszcze jedno info - mamy zamiar powtórzyć trening (dla niezorientowanych - Arhibald prowadzi test Kaizena na innym forum) ale tak go zgrać, by przećwiczyć razem te same partie. Jakoś to dogramy, bo dzisiaj pod względem fotorelacji miernie. Ja w seriach latałem do okna wdychać powietrza, a Kuba z przyjemnością katował łapki i w wolnych chwilach kamerował. Teraz trening na moim terenie hrhr.

Dieta: Bla bla bla. 100% powiedzmy.

Padam, ledwo notkę napisałem. Jeszcze ostatni posiłek i wymarzony sen.
Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Emil rzadnej cofki prosze.
Tylko zrob jedna serie na 50kg 20powt.
dalej 85kg 15powt., 105kg 12-10powt i 125max
Tak aby sie dobrze rozgrzac i ogolnie przygotowac cialo do treningu.
Nie ma ze boli....

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
Przyjąłem.
Bez odbioru .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
Dzień 18sty, nietreningowy.

Dzisiaj w 2ch posiłkach wołowina.
Słabo ubiłem, troche gumowata, ale 2x150g wjechało.
Do tego trochę sosu czili i wymiotka.
Jacku, co myślisz o wprowadzeniu mięsa wołowego na stałe?

I zaległe filmiki, jeden z barków:



no i ostatnie siady:



Coś tam jeszcze powrzucam z czasem.

Jutro plecy z bicepsami, mniam.
Jutro też obszerniejsza wypiska + jakieś fotki.
Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
może jakbyś przy barkach zmniejszył cięzar i lekko zatrzymywał ruch przy końcu. zobaczymy co Jacek/Rafał powiedzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Emil jestem za miesem wolowym, tylko tak delikatnie 200g na raz sprobuj go pochlaniac.
Mam wrazenie ze w celu dogodzenia podniebieniu moglbys w.w. miesko zmelic w mlynku do miesa po czym usmazyc na teflonie.
Wyjda Ci smaczne mielone z wolowiny, oczywiscie przypraw je jak lubisz.
Moge podpowiedziec ze dobre beda z pieczarkami w srodku.

Nadal masz nawyk wyprostu stawu kolanowego przy wykonywania przysiadu. Na dodatek na chwile wstzymujesz ruch po wykonaniu pozytywnej czesci. Postaraj sie tego nie robic.
Podoba mi sie natomiast jak gleboko schodzisz na dol i jakie ciezary dziwgasz.
Do wznosow przodem nie mam zastrzerzen.
Pozdrawiam i zycze powodzenia na jutrzejszym treningu.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl: mono + arginina [?]

Następny temat

Zestawik MASÓWECZKA :D

WHEY premium