SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST : "Z bojlera do kaloryfera " (cz.2 na 5) by Mosto - pods.str. 26!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 377 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9478
Nie ma co sie meczyc z oliwa. Moze sprobujesz olej lniany? Jest o wiele smaczniejszy i zawsze mozna go dodac do serka wiejskiego albo twarogu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
j/w ja piłbym tylko lniany ale trzebać też dbać o równowagę kw. tłuszczowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
to pochwalcie się wiedzą, co jest dobrym źródłem (samych) nasyconych kwasów? bo tych mi brakuje

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 377 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9478
Ja nasycone podbijam zawsze wiorkami kokosowymi. Dodatkowo wpada calkiem sporo blonnika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
A właśnie, co myślicie o stosowaniu błonnika na redukcji np: na noc, chodzi mi o coś takiego jak w sklepie sfd jest ? Spowolni to wchłaniane białka i dodatkowo przeczyści ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
będziesz bardziej syty po posiłku, uregulujesz przemianę materii, ale znowu chemia, lepiej brokuła zjeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19371
ewentualnie troszkę owsianych, ale musiałbyś uciąc ze sniadania na pewno węgle. chociaż w Twojej sytuacji lepiej zjesc jakieś warzywko, tak jak mówi volvo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 377 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9478
Jesli nie jestes na naprawde niskich weglach (~20g/dzien) to nie musisz sie martwic o blonnik. A jak chcesz spowolnic wchlanianie bialka na noc to dodaj tluszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Jak chcesz sporo błonnika to włącz do diety pumpelnikiem. Zawiera go bardzo dużo, a reszta to węgle o niskim indeksie glikemicznym z żyta. Możesz do śniadanka dać.

Co do nasyconych tłuszczów. To jedząc jajka, czerwone mięso(tłuste kawałki) nie martwił bym się o nie. Jednak jak musisz podbić czymś to możesz usmażyć np pierś na smalcu. Smalec to praktycznie same nasycone i można na nim długo smażyć i nic się z nim złego nie dzieje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2190
spoko zestaw, ja bym chyba niekoniecznie w tym bcaa widział ale skoro masz to atakuj :)
sory ale nie mogę się powstrzymać;
"Wzrost 168cm (urosłem od grudnia 5cm )"
mi to wygląda na przyciąganie ziemskie x (-)10kg = +5cm xD
jeszcze 2-3 tyg i ja swój test dorzucę chyba że pasibrzuchy wystartują :)
dajesz ! powodzenia ! SIŁA ! lol

Ciężka praca może przyniesc korzysci w przyszłosci,
a lenistwo przynosi korzysci TERAZ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko - spotkanie po latach

Następny temat

Universal STORM + SHOCK TERAPY specyficzne dawkowanie

WHEY premium