SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST : "Z bojlera do kaloryfera " (cz.2 na 5) by Mosto - pods.str. 26!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1702 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26527
Kto jak kto, ale Ty Solaros to już dobrze wiesz, co warto kupić i w jakiej cenie, a na co nie warto pieniędzy wydawać.
Dla efektu placebo wydawać $$$ no nie bardzo
Ja często mam tak pod wpływem chwili jak jest jakaś promocja to kupuję jakiegoś supla. A po tygodniu go sprzedaję, bo uważam, że jest mi to niepotrzebny do mojego planu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Jest masa supli które działają i warto kupić. Zaznaczyłeś chela mag jako ten zbędny Zabrzanin. Moim zdaniem magnez to akurat jeden z lepszych zakupów i jest niedrogi a śpi się lepiej dobry sen to podstawa.


PS: bez urazy Mosto, ale coś Ci nie wierzę że jesteś w stanie przebiec 1,5h uczciwie.

Zmieniony przez - Eltoro_KrK w dniu 2011-02-19 22:32:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1702 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26527
Zbędne dla kolegi Mosto.
Eltoro:
Chcesz mi powiedzieć, że miałeś 15 lat i jadłeś magnez tak ?
Magnez i ZMA jest ok. Ja nie mam nic przeciwko

Zobacz sobie na skład tych jego witamin z Hiteca tam masz prawie wszystko, po co to powielać ?

Witaminy i składniki mineralne w 2 tabletkach:
Witamina A 800 μg / (100%*)
Prowitamina A (β-karoten) 20 μg
Tiamina 1,4 mg / (100%)
Ryboflawina 1,6 mg / (100%)
Witamina B6 2,0 mg / (100%)
Witamina B12 1μg/ (100%)
Witamina C 180 mg / (300%)
Witamina D 5μg/ (100%)
Witamina E 50 mg / (500%)
Witamina K1 30μg
Biotyna 150μg/ (100%)
Kwas foliowy 200μg/ (100%)
Niacyna 18 mg / (100%)
Kwas pantotenowy 6 mg / (100%)
Wapń 120 mg / (15%)
Chlorki 36 mg
Chrom 25μg
Żelazo 4,2 mg / (30%)
Jod 75μg / (50%)
Potas 80 mg
Miedź 1000 μg
Magnez 60 mg / (20%)
Mangan 1 mg
Molibden 25μg
Fosfor 104 mg / (13%)
Selen 25μg
Cynk 5 mg / (33%)
Krzem 25μg


1,5 h aerobów to dużo jak na początek, zacznij od 3*30 minut a potem zwiększaj ilość i długość aerobów. Dłużej niż 1 h nie ma sensu.

Zmieniony przez - Zabrzanin w dniu 2011-02-19 22:34:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
No dla niego to w ogóle bez sensu wszystkie te suple. Mógłby kupić tylko omegi i cisnąć.
Sporo zupełnie nieprzydatnych typu HMB czy karnityny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
ja bym raczej radził od min. 4x30min. albo 3x45 min. bo już dużo zrzucił i kręci aero.

mało magnezu jest 120mg tylko, cynku 5mg a potrzeba min. 3-4 razy tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
suplementacja dodatkowymi (!) minerałami malo daje jesli spozywa sie 100%+ z pozywienia
sa extremalne przypadki jak uderzeniowa dawka witamina C w pierwszym stadium przeziebienia - ale co do ZMA (cynk i magnez) malo daja jesli spozywa sie z pozywienia
https://www.sfd.pl/ZMA__boosterem_testosteronu_........KIT!-t696642.html
a dozucajac jakas multiwitamine tymbardziej

nie mowie ze nie wolno - ale nie wolno spodziewac sie niewiadomo czego

badania czy skutecznosc a tymbardziej negatywne efekty w przypadku brakow sa badane w extremalnych przypadkach
badz tez nie na ludzach tylko szczurach ktore latwo mozna glodzic i experymentowac na nich ogolnie - pozniej sie podobne wnioski wyciaga co do ludzi

lecz w 99,99% ciezko osiagnac stan taki sam jak w przypadku testow na szczurach

wiekszosc osob ma nadmierna ekscytacje suplementacja
ci ktorzy moga sobie na to pozwolic - pozwalaja
ale w wiekszosc przypadkow to niestety placebo
jest kilka ktore dziala w kazdej sytyacji czy sa raczej niezastapione w niektorych przypadkach (kreatyna,bcaa,bialko,wegle)
inne dzialaja w okreslonych przypadkach - nie w kazdej ale musza byc spelnione pewne wymogi (jak tribulus czy glutamina)
https://www.sfd.pl/Tribulus_Terrestris__booster_testosteronu_........KIT!-t696861.html


Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-02-19 22:53:19

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
'Chcesz mi powiedzieć, że miałeś 15 lat i jadłeś magnez tak ?'
a co w tym takiego dziwnego

weźcie się juz go nie czepiajcie
kupił i ma cisnąć
a nie bedzie sie przejmowal ze mu na forum powiedzieli, ze strata kasy
kupił i ok

powodzenia tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
No w gruncie rzeczy z supli których działanie jest widoczne, wyraźne i namacalne to tylko kreatyna i spalacze(te mocniejsze) reszta dość subtelne ma działanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
hilde - nikt mu nie pisze ze ma wywalic
mam nadzieje ze w wiekszosci wypowiedzi jest ten podtekst ze nie bedzie roznicy czy bedzie spozywal te suplementy czy nie
jesli ma to spox
jesli by nie mial - wiekszej roznicy nie zobaczylby

'prozdrowotne' suplementy ciezko ocenic dzialanie - ale to jest tez pewne ze lepiej dzialac profilaktycznie niz pozniej leczyc niedobory
tylko ciezko tez o niedobory jesli dostarcza sie wszystko z pozywienia - jedzac duzo warzyw i owocow

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Z tymi aerobami zmotywowałem się i wstaje 5.45 i kręce do 6.15 potem prysznic, śniadanie i do sql. No i po treningu zaczne od 30-40min, a potem będę stopniowo zwiększał

Solaros - wiem, że l-karnityna to placebo, tak samo HMB ale mam tego resztki z poprzedniego cyklu. A hmb ma z 8mc jak nic. Lepiej to zjeść niż wywalić, a zawsze jakiś kop psychiczny jest.

Zabrzanin - Ja nie biore całej dawki tych witamin (czyt. 2tab) biore jedną tabletkę.

Na te suple nie wydałem za dużo kasy, w 120zł sie zmieściłem, gratis dostałem ten suple na stawy, a hmb i l-karnityna to są resztki z szafy.Dużo też supli było w promocji np; diet booster za 50% ceny i zielona herbata 2+1 za 30zł. Kupiłem mag b6 + cynk bo już kiedyś ok. 1roku temu kupiłem opakowanie thermo stimu i dawałem tylko przed treningiem, a ćwiczę zazwyczaj o 18.00 i potem nie mogłem zasnąć. A białko za sponsorował mi tata

Lecitin kupiłe w sumie dla sprawdzenia czy na prawde poprawia pamięć, ginkoflav tak samo.


PePoNeNt - nie zrozumiałem Cie do końca, czyli mam wywalić HC i lecieć na samych MC i LC ?


Zmieniony przez - Mosto w dniu 2011-02-20 08:01:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko - spotkanie po latach

Następny temat

Universal STORM + SHOCK TERAPY specyficzne dawkowanie

WHEY premium