SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST : "Z bojlera do kaloryfera " (cz.2 na 5) by Mosto - pods.str. 26!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
i te jajca to niby przed treningiem
a ta szynka z 1 kromką chleba po?
a na kolacje dopiero bedziesz jadl ryz?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Solaros - pisałem, że dzisiaj tylko tak wyszło, bo po południu nie moge ;/


wywale węgle z tego przedostatniego posiłku

Zmieniony przez - Mosto w dniu 2011-02-21 13:28:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
nie o to chodzi zebys wywalal
chodzi o to ze jak Ci sie uklad dnia przestawia to przestawiaj go razem z rozkladem BTW posilkow
to ze dobrym sniadaniem sa jajca na boczku do tego 20ml oliwy
wcale nie oznacza ze jesli idziesz po sniadaniu na trening - tez beda wspanialym posilkiem przedtreningowym

kiedy cwiczysz zalezy od Ciebie
roznie moze byc - cos wypasc etc.
ale kiedy bys nie cwiczyl - jesli spozywasz wegle to staraj sie je dawac w tym okresie (przed/po)
i tez szybsze bialko niz te z jajca

chodzi o to ze te posilki powinny byc dostosowane glownie pod trening (czy inne zajecia)
ale mozna powiedziec ze glownie pod trening

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Aha, no fakt mogłem pomyśleć. Następnym razem zrobie tak jak mówisz, jeśli mi coś wypadnie to zmienie rozkład posiłków pod trening.

@edit - czy to jest normalne że po treningu ciało się trzęsie ? Bo jeszcze czegoś takiego nie miałem

Zmieniony przez - Mosto w dniu 2011-02-21 14:13:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
mozliwe przez skoki poziomu cukru
jesli piles jakies carbo - po pewnym czasie nastepuje obnizenie poziomu glukozy ponizej wejscia (sinusoida - tak to dziala) i mozliwe trzęsawki

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Nie, nie piłem carbo. Jadłem tylko to co mam w diecie + wode piłem. Może to przez to bcaa popijane przed treningiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532


Kolacja, ok. 20.00-20.30 ją spożyje i 21.00 nyny Te tabsy to mag i cynk Hmmm... martwi mnie jedna rzecz, niby trening był udany, dałem z siebie 100%, czuje się zmęczony, trzęsą mi sie juz tylko cycki ale jakoś tak wydaje mi się że ten trening nie był taki jak miał być Może to przez te posiłki przed i po treningowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
WL - łokci nie prostuj, bo stawy powiedzą w końcu nie!

Ściąganie drążka - lekki odchył, klatkę cały czas staraj się mieć wypiętą co ułatwi ściąganie łopatek do siebie w dolnej fazie ściągania drążka.

Wycisk wąski - jak już masz te ręce proste to napnij trico.


ściągaj te rękawiczki i rób aero potem jak nie dajesz rady to wolniej ale ruszaj się te 30-35 czy 40 minut, a najlepej zaciśnij zęby i wal do końca
















tak jak ja

Zmieniony przez - volvo93 w dniu 2011-02-21 20:27:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
obserwuję Cie :D co tam masz w szejkerze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko - spotkanie po latach

Następny temat

Universal STORM + SHOCK TERAPY specyficzne dawkowanie

WHEY premium