SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TESTOLIC 100mg 10amp x 2ml Tajlandia - opinie (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157480

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 295
wychodzi na to ze wiekszosc osób na forum ma testolica z tą tłustą datą ważności, ja od wczoraj bije ale z normalną datą , wnioskuje z koment że będzie to słabszy materiał ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Wywnioskuj to na podst własnego odczucia i/lub ewentualnie badania.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 295
Zobaczymy, do diety wrucilem , białko jest min 2 gr na kg masy , wegle są , trenuje na Wysokich obrotach plus aeroby . Teraz czekam. Efekty , ale ostatni raz kupilem coś nieprzetestowane !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 696 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7060
zybi, redukcje robisz na tym testolicu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 295
Mam trochę sadla do spalenia bo w ostatnim czasie odpuscilem treningi , ale jak się teść rozkreci to dorzuce jeszcze chyba wino i będzie git, ale redukcja bym tego nie nazwal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 696 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7060
wino to Ci na co,że tak spytam :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 295
na to żeby dobrego miesa złapać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Prop + winko to taki klasyk na tę porę roku ;-0

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 295
No właśnie tak myślę krzykacz że winko dowale z balcana bo mam pewniaka od koleszki , to chociaż wiem ze mnie potnie wybór mam większy jeśli chodzi o medykamenty ale jak już wyżej napisałem że stawiam na pewniaki .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Winko BP kozak towar.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Deca. Zobaczcie czy orginał czy podróba ?! ;/

Następny temat

Czy ten Winstrol to FAKE ???

WHEY premium