SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TESTOLIC 100mg 10amp x 2ml Tajlandia - opinie (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157061

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
ale nic mi sie nie dzieje z ta gumka nawet po 2 tygodniach, trzymam w tym gh i zero problemow, chyba ze mowimy o jakichs jeszcze innych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja zauwazylem problemy poki co przy testolicu i trenie ace bo przy mixie ace/enan szlo gladko ... reszta idzie idealnie ... problem z glowy plastik popchnie wszytko co do powietrza to lepiej nie ryzykowac bo miesien boli masakrycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
irko mi sie tak działo przy propie axio.
Normalnie myslalem ze sie zesram ze strachu jak skumałem sie co wbilem ale nic nie było.

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
ja stosuje te U40, bilem nimi tylko winko i gh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739
alchemia godna uwagi jest? jak myslicie? mam do niej dostęp, i chyba do IP

Lepszej formy diler

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
to naprawde swietnie z twojej strony, alchemia to cudowny towar pieknie fruwa spłukiwany w kiblu

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18809
Wczoraj poszedł pierwszy shoot testolica a dzis juz czuje podwyzszone libido, cos czuje ze pieknie pozamiata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
OnlyAnimal o jaki środek Ci chodzi?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 966
Jestes zadowolony z tego testilica. Wzialem sobie na probe 4 shoty e2d i poszedlem na badanie zawartosci testosteronu we krwi. Wynik nie miescil sie w skali czyli powyzej 15ug/ml( a kto wie ile tam bylo ?heh) . Srednio dla facetow 2-8.Laborantka zalecila wizyte u lekarza. A ja z usmiechem- wsyzstko jest ok :D:D Wogole po okolo 5 dniach libido na plus. Pompa wraca i chec do treningow. Na razie odstawiam , bo tylko zrobilem testa ze wzgl na to ze nie wbilalem ponad pol roku , wiec musialem byc czysty zeby miec pewnosc czy testolic dziala.U mnie odczuwalne efekty na treninggu po 3-4 dniach, ogolnie polecam- bezbolesny!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiedz mi jak testolic moze byc walowany??ja poki co nie spotakalem sie z wyebkami
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Deca. Zobaczcie czy orginał czy podróba ?! ;/

Następny temat

Czy ten Winstrol to FAKE ???

WHEY premium