SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TESTOLIC 100mg 10amp x 2ml Tajlandia - opinie (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157482

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 121
witam, po ilu strzalach sa widoczne efekty ? I czy jest jakas ulotka w opakowaniu ?

Zmieniony przez - la-dream w dniu 2010-05-28 11:39:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35056
ulotkę masz na pierwszej stronie ja po tygodniu już coś czułem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Witam..
Mam dwie wersje tego propka..i sa inne,maja inny odcien niebieskiego,jeden ma grobszy pasek drogi cienszy,znaczki body reserch tez inaczej wygladaja? czyzby walek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Spotkal sie ktos w praktyce by ten propionat slabo dzialal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19395
Dopiero zacząłem bić, ale jak narazie miło zaskozył, mimo że 2cm trzeba wbić to zero bólu , a po underach mi nogi urywało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1038
Proszę o radę..dziś rano był 6 strzał Testolica jak narazie wszystko dobrze przebiegało, testolic dobrze działa niestety już w nocy coś sie gorzej czułema a dokladniej chodzi gardlo... Wczesniej juz mnie czasem gardlo bolalo bralem strepsils czasem do tego wszystskiego oczywiscie mam witaminy, minerały, omege 3, cerutin, cynk, magnez...dieta trzymana wzorowo..lecz po poludniu po obiedzie położyłem sie i 2,5 godz leżałem gardlo boli, temp.39,4 st. ciśnienie 128/88 puls 110 noi dzisiejszy trening szlak trafił co radzicie?

Kto stawia sobie za cel doskonałość, osiąga więcej niż przeciętność..
Kto stawia sobie za cel przeciętność, nie osiągnie nawet tyle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Złapałeś wirusa bądź bakterię i Cię rozkłada...
Wygrzej się przez 3-5 dni.
Trening odpuść.
Towar możesz bić.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1038
Ok dziękuję za radę...żałuje tylko, że wziałem 2 tabletki taki byłem rozgoryczony,zwykły apap a potem jakiś mocniejszy apap chwilowo przeszło ale wiadomo to nie zwalcza przyczyny, stosuje domowe sposoby..

Kto stawia sobie za cel doskonałość, osiąga więcej niż przeciętność..
Kto stawia sobie za cel przeciętność, nie osiągnie nawet tyle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 590 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21339
ja mam 2opakowanie testolicu i chciałem kupic 3ale dil akurat nie ma i musiałem wziasc razaka.zobaczymy jakie bedzie porównanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
kto tu pisal o fejkach - pamietacie czy tez wydawal taki nieprzyjemny zapach?jak jakas kropelka oleju na lapy padnie to tak cuchnie,ze masakra

Moderator na emeryturze.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Deca. Zobaczcie czy orginał czy podróba ?! ;/

Następny temat

Czy ten Winstrol to FAKE ???

WHEY premium