SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TESTOLIC 100mg 10amp x 2ml Tajlandia - opinie (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157474

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 440
Niestety to fakt,ze Testolic jest walowany...Wspomagalem sie tym propem przez dluzszy czas i pod koniec zaczalem wlasnie dostawac ta walowana serie-niby wszystko bylo ok,stany zapalne sie nie robily,bylo czuc ze to prop,jednak wydaje mi sie,ze stezenie bylo troszke zanizone.Pisze ze wydaje mi sie,poniewaz bylem,tak jak juz pisalem,dluzszy czas na propie,takze moglo to byc zludne uczucie.
Glowne roznice jakie ja dostrzeglem,odnosnie zawartosci samej ampulki,to zupelnie inna konsystencja,smak i zapach.
Reasumujac-nawet ten walowany Testolic jest git,jednak placac taka kase za apteke,chcialbym cos pewnego,takze w przyszlosci raczej skupie sie tylko na Testovisie,ktorego chyba jeszcze nie waluja:)
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 669
to jaka powinna byc wkoncu konsystencja i kolor, bo kazdy co innego pisze?
Podejrzewam ze i tak ostatecznie bede musial wbic i sprawdzic co sie bedzie dzialo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 440
Tak jak pisalem-dzialac bedzie dzialalo,bo nie po to ktos tak sie stara,aby wypuscic na rynek tak dobrze wykonana wizualnie podrobke,zeby w srodku bylo jakies gowno.
Testolic to bardzo charakterystyczny produkt,o rzadkiej konsystencji-bilem go bez problemu igla 0,45 i specyficznym,wyraznym zapachu-cos ala jakis smar samochodowy czy cus:)
Wersja fake jest duzo gestsza i nie ma juz tego specyficznego zapachu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117
czyli ta gestsza to fake moze ale napewno z normalnego arachidowego oleju albo jakis spozywczy inny a ten zadki to jest eo(ethyl oleate)tak jak powinno byc i on ma taki specyficzny zapaszek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 669
http://img864.imageshack.us/g/20110510155241.jpg/
co o tym myslicie? trche gestsze od wody, przezroczyste prawie calkowicie wydaje sie ze ok ale moja uwage przykula ulotka, wg tej strony:
http://fakesteroids.republika.pl/galery/testolic/index.html
to fake, bo gruba czcionka, zwykly papier na ulotke. Mozecie porownac ze swoimi dzialajacymi/niedzialajacymi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 240 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17259
ta seria dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 669
z tego co mozna wyczytac to w tej serii sa obecnie i fejki i oryginaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 240 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17259
masz wyzej odpowiedz, nawet jesli to fake, to nie po to ktos wkladal tyle trudu, by podrobic to prawie IDEALNIE,by potem do srodka wlac jakis szit. z kolei ja z tego co czytam,nie widze,by w tej serii byly zarowno fake'i ,jak i oryginaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 669
https://www.sfd.pl/TESTOLIC_100mg_10amp_x_2ml_Tajlandia-t432048-s42.html
wypowiedz dawcio888

i na tej stronie z porownaniem fejka i org sa dwa z tej samej serii.

Ogolnie to moim zdaniem na 90% jest tam prop tylko zalezy mi zeby byla tam ta deklarowana ilosc bo bede lecial i tak mala dawke, 100mg e2d wiec ognia to nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 240 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17259
wypowiedz dotyczyla porownania serii 453529 z poprzednia,ktora mial (nie podal nr) ;)
masz przeciez dalej opinie,ze ta seria dziala,jak ci 100 za malo bedzioe to wez chocby150


na stronce w porownaniu nie ma tych samych serii...
Zmieniony przez - lukipele w dniu 2011-05-10 19:43:48

Zmieniony przez - lukipele w dniu 2011-05-10 19:44:37
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Deca. Zobaczcie czy orginał czy podróba ?! ;/

Następny temat

Czy ten Winstrol to FAKE ???

WHEY premium