SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Fast Research The Magic Stack by haryb (PODSUMOWANIE STR. 11)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jak pisałem carbo nie biore przed treningiem tylko po ok 25g z wpc. Oprócz tego diete mam dosyc już zmodyfikowaną od tej początkowej np. nie jem już wogole miodu i np przed siłownia szamam np troszeczke ryżu lub kaszy + jakas sałatka z warzyw, tak samo żadnych owoców nie jem w popołudniowych porach. Tażke nie mam za dużo wegli bo w sumie to jedynie co rano na sniadanie płatki + suszone owoce i orzechy i poźniej tylko 4 kawałki chłeba razowego a po treninu witaminy + 25g carbo na uzupełnienie glikogenu. Tak chyba może być no nie?

pozdro
haryb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
wklej tutaj ta diete

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
Mysle ze chlopie pojecia o diecie masz zero.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To chłopie nie myśl bo to nie jest twoja mocna strona!!!!
Odechciewa mi sie wszystkiego jak czytam te wasze posty, gdzie nie patrzycie na wartościowosc moich opoini na temat Magica tylko od poczatku czepiacie sie diety itd. A to co najwazniejsze czyli działanie i odczucia po zarzyciu srodka was NIC nie obchodza!!! Żałuje że zgłosiłem moją kandydaturę chce już to jak najszybciej skończyc i nie czytać tych waszych durnych postów które tylko mnie coarz bardziej zniechcecają do wszystkiego!!!
Że drugi tester ma do dupy diete , trenig wogole nie rozpisany i przez ok 110 postów jest jedno dwa zdania - odczucia po Magic to wam pasuje no nie? bo gosciu jest wyżeźbiony i w sumie nie wiem poco mu ten spalacz. A ja testuje środek pod różnymi kątami- dawki, pory brania i tygodniowe podsumowania itd to was nic nie interesuje także dajcie już spokók jeszce tylko z 7 dni wytrzymam na tych srodku opisze podsumowanie walne fotki i w końcu skończy sie ten test który mi tak bardzo "zatruliście".

p.s. I tylko bez tekstów typu " spoko nie denerwuj sie...."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
ja chce zebys jak najlepiej wszystko sobie poukladal i mial jeszcze lepsze efekty, nie mozna wszystkiego wiedziec po to wlasnie jest forum i inni uzytkownicy zeby na wzajem sobie pomagac
faktycznie niektore wpisy nie sa mile

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12048
Ja uwazam ze wegle przed treningiem to wcale nie jest zly pomysl, przy niskim poziomie glikogenu podczas treningu silowego organizm w wiekszej mierze skorzysta z bialka z miesni a wiec beda wieksze straty i kto wam naopowiadal ze podczas treningu silowego pali sie tluszcz no sory ile go sie spali 10% calkowitej energi a reszta skad, trening silowy ma na celu przede wszystkim utrzymanie miesni a tluszcz pali sie aerobami i deficytem, dlatego dobre rozwiazanie wg mnie to ww proste + wpc zaraz przed treningiem silowym, podczas niego spalimy te wegle i oszczedzimy miesnie pozniej zaraz po silowych cwiczeniach robimy aero i potem zapodajemy znowu mieszanke ww+bialko i to sa jedyne momentu kiedy na redukcji mozemy sobie pozwolic na ww proste, sam stosuje ta metode bo jestem na TKD i sprawdza sie rewelacyjnie, znikome spadki pomimo bardzo duzego deficytu a tluszcz leci tez bardzo szybko, a jak macie jakies watpliwosci to przeczytajcie posty Tyki dotyczace diety tam tez jest ww + bialko przed treningiem, a co do dietki to jest ona mimo wszystko kiepska bo jst za duzo ww prostych poza okolicami treningu, ja bym na Twoim miejscu scial ww jak sie da i zastapil je w duzej mierze tluszczem a ww w okolicach nietreningowych bral jedynie z warzyw ewentualnie malej ilosci owocow A przed treningiem carbo +bialko, po treningu carbo + bialko i potem posilek potreningowy i tu dalbym jakiejs kaszy a reszta posilkow potem tak samo rano. efekty gwarantowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Moją krytyka nie mam zamiaru nikogo obrazic bo wg mnie kandytat nie spelnia wymogow weryfikacji!
co do do tego czy powiedzialbym mu tu to w twazr jak najbardziej bo uwazam ze kazda prawda jest lepsza niz klamstwo.
DO AUTORA zostales wybrany do testu to chociaz dalbys sobie pomoc jakos w celu uzyskania lepszych efektow!co do twojej wiedzy to rowniez uwarzam ze jest znikoma ale jak chce Ci ktos pomoc unosisz sie ambicja!
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
jargo oczywiscie, ale nie W TRAKCIE bo wtedy cala zabawa mija sie z celem

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12048
Wiem powinno byc dokladnie tak jak napisalem A relacja nie jest taka najgorsza bo przynajmniej autor nie wciska kitu ze robi tak, a tak na prawde robi zupelnie inaczej, tzn nie oszukuje A przy okazji krytyka powinna byc zawsze konstruktywna a nie jechanie po kims bo robi inaczej niz my chcemy Jakies umotywowanie swoich rad powinno sie znalezc zeby inni mogli skorzystac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25292
To ma być test suplementu czy diety.
Bo nie kumam.

Co to za test Spalacza jak koleś bedzie wcinała 1000kcl i robił 2h aeorbów.

Zaden. Idealnie by było abyś nic nie zmienial w diecie i treningu i wtedy ocenił wyniki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zupelna lamka;)

Następny temat

WPC80

WHEY premium