SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Fast Research The Magic Stack by perfect

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
serio koleś lepiej wyglądał, ważyliśmy tyle samo ale miał lepszą definicje


no na zdjeciu widac troche lepsza definicje ale byl tez wyzszy przez mial mniej masy (przynajmniej wizualnie) Gratki 2 miejsce to bardzo dobre osiagniecie mialem byc w Bytowie ale niestety nie udalo sie w Słupsku na pewno bede


Kazdy Kamil to dobry chlopak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1739
Perfcet nieźle pocisnął , jestem z sąsiada dumny , tylko przyznaj się dzięki komy masz taką wyśmienitą formę :P

ale żby się nie rozpłynął za bardzo to : co ty zrobiłeś !!! miało być złoto !!! , pamiętaj że ci teraz nakopie zgodnie z umową ! i w słupsku ma być złoto !!!

Siódmego dnia Bóg stworzył siłownie i wiedział że to było dobre

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 840 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28049
forme zrobiłem dzieki boomowi bo mi rowerek pożyczył bez niego nic bym nic nie osiągnoł
ogólnie kilka słów o spalaczu, starałem się brać ok 3 tabsów dziennie 2 z rańca(przed aerobami) i 1 przed treningiem, spalacz ten taak nie działał mocno jak w porównaniu z ultra ripped i thermalem, ale były plusy i to duże, nie miałem, żadnych dziwnych buli serca,które wystepowały przy tamtych spalaczach, ostatnio brałem na śniadanko 2 kapsy i do tego kawka i troche efekty się polepszyły
ogólnie spalacz ten bym polecił młodym osobą które chcą zbić kilka kg bez utraty zdrowia no i najważniejsza jest dietka i aeroby bez tego pewnie nic bym nie zbił pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
sie wie kamil

gratki ziom - znowu good
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
gratulacje

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gratki kamil :)
Życze Złota w Słupsku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 840 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28049
thx
spalacz odstawiłem i mam wrażenie jak bym się zalał z lekka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
również życzę złota

mógłbyś dać zwykłe foty ( nie ze sceny) ?

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
za mało Fotek Kamil ma.:) wiec ich nie bedzie porobi sie w słupsku hehe.:)
pozdro.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Kamil mam prosbe, wrzuc zdjecie przed spalaczem i po spalaczu (najlepiej w podobnej pozie) i napisz dokladne zmiany wymiarow przed i po, wtedy oficjalnie zakonczymy tescik.

Pozdrawiam
GÓRAL

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie odzywki ze soba polaczyc?

Następny temat

OSTROWIA + CARBO

WHEY premium