SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEMAT DYSKUSYJNY - KONKURS NA FOTKE

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
posżło na fejsa a tam juz hejty ze activlab to beznadziejna firma , co za typy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
widziałem
zazdroszczą i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
dobrze ze mnie nie hejtują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
za jakiś miesiąc się wrzuci znowu to moze wtedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
BTW czasami jak czytam opinie o suplach na różnych portalach czy fb odnoszę wrażenie, że piszą je ludzie związani z jakąś inną marką, ewentualnie kompletnie zaślepieni hasełkami reklamowymi - nie inaczej jest tutaj.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
no proste, w czym kreta czy bcaa activlabu moze byc gorsza od innych polskich firm? procz puszka niczym więcej sie zbytnio nie rozni, a izolaty activlabu stawiam naprawde wysoko jesli chodzi o ogol bialek na rynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
mam nadzieje ze nie skasujecie mojej foty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
moze byc bo masz koszulke powiedzmy firmy activlab
ale przydaloby się żebyś je delikatnie przyciął od dołu żeby nie było tego adresu. Bo jakby nie patrzeć jest to reklama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
nie zauwazyłem , zaeaz edytuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
pilkaPN
BTW czasami jak czytam opinie o suplach na różnych portalach czy fb odnoszę wrażenie, że piszą je ludzie związani z jakąś inną marką, ewentualnie kompletnie zaślepieni hasełkami reklamowymi - nie inaczej jest tutaj.


nie wydaje ci sie, ale jest jeszcze tak, ze 90% w dupie byla i gowno widziala odnosnie suplementacji, a uwazaja siebie za "guru" tego sportu.

mialem przyjemnosc z activlabem badac rynek w Poznaniu (na zywo) i powiem jedno, wiedza samych zainteresowanych lezy i kwiczy o suplementacji.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu...

Następny temat

KONKURS - WAKACYJNA FOTA Z ACTIVLABEM v3 !!!!!!!!

WHEY premium