SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T3 problem z wagą

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 293 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
Witam, mam problem. Otóż, od ponad 3 tygodni jadę na t3. Dawki mam w przedziale 25-50 mcq( najcześciej 25). Rano biorę 25 mcq na pusty żołądek i czasami w ciągu dnia 12,5 lub kolejne 25 mcq. Po prostu nie codziennie czuję się tak samo i wtedy dawki powyżej 25 mcq działają na mnie trochę sennie.
Otóż redukcje zacząłem od sierpnia z wagą 103,2 kg. Aktualnie waga 96 kg. Mój problem polega na tym, że od czasu wejścia na t3 waga stoi w miejscu. Wymiary tak samo. Jestem tylko bardziej nabity i mam więcej energii. Mój dealer powiedział mi, że nadmiar t3 w organizmie powoduje retencje wody i zwiększa glikogen. Stosuje też kreatyne 5 g dziennie. Czy retencja wody na t3 jest normalna? Czy uciąć lub dodać kcal i zobaczyć co się stanie? Mam 195 cm wzrostu, waga 96-97 kg, wiek 30 lat. Robię 4-6 razy w tygodniu trening siłowy plus 1-3 trening typowo interwałowy. Średnia moja liczba kroków według aplikacji Huawei Health to około 18 tys. Aktualnie od początku redukcji dieta 3000 kcal. Moje średnie zero kcal to gdzieś około 4200 kcal. Dieta czysta w 95 %. Stosuje sposób jedzenia mający na celu wyprostowanie krzywej cukrowej( jedzenie oddzielne itp., po prostu lepiej się czuje). Nie mam jej rozpisanej na posiłki tylko na kcal i makro. Jem po prostu to na co mam ochotę. Kcal zostają takie same. Zmieniam tylko jednostki treningowe. Przy tych kcal czasami czuje się bez sił, a czasami pobudzony jestem na maksa. Proszę o poradę


Zmieniony przez - Bolus21 w dniu 2023-11-11 15:41:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94743 Napisanych postów 364723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669905
Leki to nie cukierki a.ty sobie ierzesz raz tak a raz tak
Robiłeś jakieś badania jaki masz poziom ft3 na syntetyku??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 293 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
Badanie FT3 robiłem ostatnio jakoś rok temu. Było jakoś 3,5 w górnej granicy 5,0.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94743 Napisanych postów 364723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669905
a robiłes przed wejsciem na cykl tarczycę ? i jaki jest wynik na tej dawce syntetyka?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 293 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
Przed nie robiłem. Rok temu z tego co pamiętam było 7,2 w skali do 5 przy dawce 50 mcq, więc dałem teraz 25 mcq, żeby zbytnio nie obciążać tarczycy. Do tego stosuje też kelp(225 mcq dziennie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 202 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3007
T3 to nie spalacz dajesz go wtedy jak tarczyca lezy albo chcesz ja podkręcić pod górna granice co sprzyja przy redukcji a nie łykasz jak tiktaki bo się na czytałeś glupokwatych postów jak.brali kiedys nie mając pojęcia jak to zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94743 Napisanych postów 364723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669905
Zdecyduj się na jakąś dawkę pobierz tak kilka dni następnie wrzucasz całoś jednorazowo godz przed badaniem i robisz ft3 w labie aby sprawdzić poziom jaki masz na tej dawce.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 293 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
Rozumiem, ale teraz za bardzo nie mam zrobić tych badań. A co do pytania to zbyt wysoki poziom t3 w organizmie może tą wodę zatrzymywać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94743 Napisanych postów 364723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669905
Watpliwa sprawa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 293 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
A więcej glikogenu nie jest w mieśniach i wątrobie magazynowane? Mój dealer mówił mi, że tak, ale już z kolei w necie jest napisane, ze t3 strasznie wypłaszcza...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Terapia zastepcza

Następny temat

Drugi cykl Pomocy!

WHEY premium