SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tłuszczówka na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6522
Wiem ze temat raczej podchodzi pod inne dzily ale nic sie tam nie dowiedzilem, a pozatym nie ma jak to ujrzec opinie specow z dopingu
Ostatnio pisalem na temat cyklu ale dla jasnosci bede jechal redukcje
prop 1-8 1--mg/2ed
wins 2-7 30mg ed
clean 1-2,5-6/eca 3-4,7-8
Chailem zastosowac Ckd i nie wiem jak dokladnie zrobic z tymi weglowodanami.Czy strczy naprzyklad 30 g z odrzywki po treningu/ czy dawac ich cos w posilku przedtreningowym?
Ogólnie myslalem o takim jadlospisie
1: omlet 7 bialek/miarka bialka syntrax nectar/30g migdalów
2:(przedtreningowy): 200g piersi z kurczaka i w zaleznosci od tego czego sie od was dowiem 50g ryzu/kiliszek oliwy
3: Po trenignu odzywka 30g bialka/30 g weglowodanow
4: godzine po odzywce 200g piersi z kurczaka , kiliszek oliwy z oliwek
5:5 jaj calych/lub/ tuna w sosie wlasny(salatka:pomidory ,ogorki)
6:200 gram piersi i kiliszek oliwy z oliwek (salatka:pomidory ,ogorki)
7: nectar syntrax 1,5 miarki
Ladownia raz w tygodniu?ile dali byscie g weglowodanow na kg masy ciala?
Dobrze to sobie wymyslilem? Co byscie zmienili?

Pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 447 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11543
Ja robie tak: 2h pzred treningiem posilek ww/bialkowy, 15 min przed 45g carbo, zaraz po silowym znowu troche carbo, 3o min aero, po aero
wpc i po okolo godzinie znowu posilek ww/bialkowy...Na redukcji jednak zrezygnowalbym z tego carbo a w przed treningowym dal nawet troche zdrowego tluszczu na rzecz ww (np olej mct)

a najlepiej idz do dzialu odzywianie - wszytsko tam jest

Zmieniony przez - DiscoBoy w dniu 2009-03-30 14:24:57

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
To nie jest dieta tłuszczowa.Nie ma jak poprawić diety,nie wiedząc jak wyglądasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 829 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22122
Olej tego Syntraxa.*** jeden wie ile tam jest węglowodanów.Staraj sie wogóle nie jesć węglowodanów tzn jedz otręby.
Ładowania to jak sam uważasz.Zależy to od tego ile masz tłuszczu do spalenia ,jak szybko chcesz to zrobić i ile masz silnej woli.Czeste ładowania dobrze wpłyną na mięcho.


Byłeś juz na diecie ketogenicznej?

EDIT:
Ile ci tam kalori wyszło?
Zachodzi pod anorexie....


Zmieniony przez - hincal w dniu 2009-03-29 21:25:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
w tej diecie chyba nawet 1000ckal nie ma......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6522
Nie , nie bylem na takiej diecie! z tad napewno wystepuja bledy z odzewu widze ze duzo.
Body dane sa w profilu dodam zemam tendencje do zalewania sie.
Kacl nie liczylem mam zamiar pojechac to dopiero po swiatach, chcialem sie zorientowac jak to widzicie a dopiero potem dokladnie wszystko liczyc.
Jesli mozecie powiedzcie w ktorych posilkach dodac kacl, jako i zrodla tluszczu siemie lniane/miigdaly/oliwa z oliwek, jakies inne pomysly?
Ile gt/na kg masy ciala powinno przypadac na takije diecie.
Coraz wiecej czytam o tym CkD i nie wiem moze pojade zwyklym low carbem, zeby nie zrobic wiec szkody niz pozytku, ale pomimo jesli juz pojawil sie watek moze jeszcze ktos dorzuci jakies wskazowki na przyszlosc.
Dzieki za odp

Pzdr

Zmieniony przez - Fuzzy 87 w dniu 2009-03-30 00:24:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 447 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11543
diety nie bede Ci poprawial bo to to juz nie ten dzial ale co do Low Carb na cyklu to imo fajna sprawa - jade wlasnie z oma i winkiem przy diecie tluszczowej i jest to w moim przypadku trafiony pomysl - wczesniej przy omce i typowej diecie masowe retencja fchvuj, slaba jakosc, duze spadki teraz zupelnie inaczej to wyglada

- retencja minimalne (zeby nie powiedziec ze jej brak)
- jakosc miecha o niebo lepsza niz przy typowej masowce
- masa idzie wolniej ale jak j/w lapsza jakos co przelozy sie pewnie na mniejsze spadki

nie jest to dieta do robienia duzej masy ale jezeli chodzi przebudowywanie sylwetki sprawdza sie za***iscie

jechalem poczatkowo na bilansie + 600 kcal po 5 tyg przeszedlem na + 200 kcal - teraz leci 7 tydzien ( 7tyg omo, 4tyg wino) waga z 92 na 96 kg, + 2cm w ramieniu, - 4 cm w pasie


edit
wegle trzymam na poziomie 130g -> 80g ww okolotrenigowych reszta rozlozona rownomiernie w pozostalych posilkach z wyjatkiem ostatniogo


Zmieniony przez - DiscoBoy w dniu 2009-03-30 07:18:34

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 829 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22122
Na CKd sobie krzywdy raczej nie zrobisz.


Ja np diety ketogeniczne sobie chwalę :jestem strasznie spokojny , lepiej mi się uczyć.

Wiadomo tłuszy najlepijej nie okołotreningowo dlatego tuńczyk/pierś bedą najlepsze w tym czasie.
Węglowodanów zero, przynajmniej w pierwszych dniach po ładowaniach ,potem możesz jakiś owoc dorzucic do śniadania.Otręby dodawaj do posiłków.
Białkko ok 3g /kmc.Tłuszcze to mogą być oliwa ale także karkówka ,łopatka itp


Zmieniony przez - hincal w dniu 2009-03-30 09:03:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6522
Dzieki jeszcze raz za odpowiedzi, czyli sugerujesz ,ze w posilku przedtreningowym i tym 1h po shaku potreningowym rowniez nie dawac weglowodanow? Ale czy dawac tam ten kiliszek oliwy lub inny tluszcz zkoro wiadomo zeby w okolicach okolotreningowych nalezy unikac tluszczy.
Narazie obmyslilem to tak ze jesli sie na to zdecyduje poranny omlet poleci z 3 calych jaj+3 bailka,miarka odzywki+50g sezamu,
do posilku z samych jajek doloze 1 czyli wyjdzie mi 6.
A do 4 posilkow na deser doloze po 25g migdalow.
Ostani posilek zamienie na 200g twarogu.i tez nie wiem czy ze wzgledu tego ze jest jedzony przed snem zdecydowac sie na poltlusty? chudy polac kiliszkiem oliwy? badz unikac tluszczu w tym posilku?
Z tego co czytalem to niktorzy daja po 5 g otrebow do kazdego posilku oprocz ostatniego, czy tak ma to wygladac?
Z tego co liczylem, niestety nie mam dostepu do swojego kompa a na tym h*j wie czemu nie moge rozpakowac dzinnika zywiniowego z vitala wyszlo 2000+kacl.
Disco wiem ze low carb jest fajny sam w cyklu na dobra jakosciowo mase rfobilem takie cos wegle na poziomie 130-150g i duzo tluszczy, tym razem chodzi mi jednak o typowa redukcje.
P.S wiem ze dobrym zrodlem tluszczy jest mieso jak karkowka,itp ale ninawidze tlustego miesa:D!

Pzdr.

Zmieniony przez - Fuzzy 87 w dniu 2009-03-30 10:44:36

Zmieniony przez - Fuzzy 87 w dniu 2009-03-30 10:46:27

Zmieniony przez - Fuzzy 87 w dniu 2009-03-30 10:49:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5534
Zrob redukcje, a potem wchodz na mase. Nie ma sensu odpalac grubszej bomby, zebyz pasa zlecialo. Ja bym zrobil redukcje na sucho, a potem bomba.
Skoro jestes mocnym endo to mozesz sprobowac na bombie tluszczowki. Dasz kalorii jak na masie, ale tylko bialko i tluszcz. Weglowodany ogranicz do minimum. Dla endo swietny pomysl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5534
Dodam jeszcze, ze najlepiej dac wiecej tluszczy zwierzecych niz roslinnych. 4 posilki tluszcze zwierzece (z jajek, majonezu, z miesa tlustego), a 2-3 z oliwy z oliwek, oleju lnianego itd.
I nie wchodz od razu na masowe kalorie, powoli dodawaj, bo mozesz miec problemy zoladkowe. No i dodaj koniecznie warzywa krzyzowe (kalafior, brokuly).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6522
Nie no pewnie, jak napisalem wczesnije w tej chwili zalezy mi wylacznie na redukcji/prop/wino to raczej nie sa mocne srodki wiec daje jeraczej antykatabolicznie a clen wiadomo po co.
Ogolnie najwazniejsze kwesta dla mnie jak maja wygladac posilki okolotreningowe przed/i 1h po po shake ktorego pije zaraz po treningu.Jakies weglowodany tu dac? czy unikac tu tluszczu?

Zmieniony przez - Fuzzy 87 w dniu 2009-03-30 14:07:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

winstrol, doradzcie

Następny temat

Meta-Kreatyna-bcaa

WHEY premium