SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szukam TEAM-u który umozliwi mi dalsze starty W.Nadolski

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 361 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1286


Witam.
Z uwagi na moje osiągnięcia i chęci dalszych startów na scenie międzynarodowej oraz PRO WBBF chciał bym nawiązać współprace z firmą ,team-em , który umożliwi mi dalsze starty .
Moje największe osiągnięcia:
Mistrz Polski IFBB w kulturystyce klasycznej 2007
Mistrz Świata WFF WBBF OVER ALL 2008
vc Mistrz Świata PRO WBBF 2008 kat light.
Mistrz Polski NAC 2011 kat. Athletic
vc Mistrz Świata NAC 2011 kat.Athletic

Planowane starty na jesień 2011
Słowacja PRO WBBF
Kraków WFF WBBF
Puchar Polski NAC Polska
MS.MR UNIVERSUM NAC

To główne cele , być może dojdą inne zawody.
Nie mam sponsora , nie jestem w team-mie , chciał bym bardzo dalej się rozwijać i uprawiać ten piękny sport , przejść do wyższej kategorii wagowej i pozamiatać konkurencje ;)

Czy nikt nie potrzebuje do swojego teamu takiego genetyka z takim brzuchem ?
Proszę o kontakt zainteresowane osoby [email protected] .

Zapraszam na fecebook gdzie jest o mnie wszystko i na bieżąco .

Pozdrawiam
Wojtek Nadolski

Szukam TEAMU który przyjmie mnie do siebie i umozliwi dalsze starty .
Instruktor sportu kulturystyki.
Mistrz Polski w Klasycznej 2007 IFBB Mistrz Świata OPEN 2008 WFF WBBF vc.Mistrz Świata WORLD PRO !2008 WBBF
Mistrz Polski Athletic NAC 2011
vc Mistrz Świata Athletic NAC 2011

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 556 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7294
"Powiem Wam tak... piszę to bo mnie wspieracie duchowo ale nie powinienem pisac nic !!! Bo ja napędzam komuś temat a wciaż nic z tego nie mam :( Wiecie o co chodzi ... "

no comment

rób tak dalej a sponsora nigdy nie znajdziesz, wszystko co napisali poprzednicy popieram w 100% i podziekuj im za te słowa bo może dadzą Ci do myślenia, przyczyn porażek szukaj w sobie nie w innych

a koledze Ciggiemu podziekuj podwójnie i przeczytaj jego wypowiedzi kilka razy


Zmieniony przez - dead_LIFT w dniu 2011-08-21 21:40:39

GO HARD or GO HOME.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
udalo sie?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sponsor to sam przychodzi jak sie zawody wygra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
davidooo....

sama to co najwyżej kupa przychodzi

***

miejmy nadzieje, że Pan Nadolski znalazł Team!

Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2011-07-26 00:54:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
jak widac troche wygral a ze sponsorem kolorowo nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
davidooo skad ty mozesz to wiedziec ... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O sponsora jest ciężko , nie ma tak że jak się wygra to się zlatują .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
jego fota z profilu po prostu miażdży system o.O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 361 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1286
Witam Panowie .
Niestety sponsora wciąż nie ma , nie ukrywam że zniechęca to dość mocno do dalszych startów . Żyjemy w takim kraju , że nie docenia się czyjejś pracy niestety .
Pozdrawiam

Szukam TEAMU który przyjmie mnie do siebie i umozliwi dalsze starty .
Instruktor sportu kulturystyki.
Mistrz Polski w Klasycznej 2007 IFBB Mistrz Świata OPEN 2008 WFF WBBF vc.Mistrz Świata WORLD PRO !2008 WBBF
Mistrz Polski Athletic NAC 2011
vc Mistrz Świata Athletic NAC 2011

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10075 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
w czasach trudnosci gospodarczych zawsze pierwsze ciecia obejmuja sport...
aktualnie firmy nie pala sie do sponsoringu,jezeli to nie przyniesie konkretnych korzysci.2-3 lata temu jeszcze szlo znalesc takie firmy-teraz kiepsko.
kulturystyka wyczynowa jest dyscyplina bardzo malo popularna,to nie pilka nozna,tenis itp...
moze za granica zainteresuje sie toba jakis klub?ale pewnie troche trzeba by zmienic styl zycia...napisz do konkretnych osob-np na fb.jest tam duzo znaczacych postaci w bb europejskim i swiatowym i odpowiadaja na maile,zapytania itp.moze cos z tego wyjdzie?
w kraju co lepsze miejsca sa obsadzone i nowych nie potrzebuja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szkoda ze jeszcze nikogo nie znalazles, ale nie poddawaj sie, musi cos sie zmienic! Odniosles duzo sukcesow a sponsora nie ma. To jest glownym czynnikiem dlaczego przestalem marzyc o startach i traktowac ten sport tak powaznie. Czlowiek wklada cale zycie w sport, inwestuje, odmawia sobie wielu rzeczy a na koniec nie ma sponsora ktory by tylko troche pomogl... Desperacja na calego. Sprobuj za granica masz wieksze szanse niz w polandii. Sylwetka i osiagniecia super, musi sie ktos znalezc!! Nie poddawaj sie! Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2011 Tijuana Pro

Następny temat

Wczesniej i pozniej

WHEY premium