SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sztuki walki odżywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3396

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Waga / wzrost

76/174

Staż treningowy

Pól roku

Stosowane już wcześniej suplementy

Nic

Stosowane wcześniej spalacze

Nic

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

Nic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
Witam od pol roku trenuje sztuki walki 4 razy w tygodniu po 1.5h w okres wakacyjny będę ćwiczyć intensywniej oraz wyjadę na obóz związany ze sztukami walki. Chciałbym zacząć brać odżywki żeby "przypakowac" oraz zwiększyć sile wyrzezbic sie lepiej (od zaczecia brania odzywek stosowalbym dietę obecnie staram sie spożywać mniej chleba ziemniaków a wiecej białka) co mi polecacie do 300-350zl na okres 2 miesięc? Czy jeżeli pózniej przestanę brać te odżywki pomimo treningów zejdzie to ze mnie? I czy maleje od tego przyrodzenie? Ps. Jestem niedoswiadczony w tych sprawach stad takie pytania z góry dziękuje za odp :) a i bym zapomniał mam 17 lat

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja preferuje wszystko w prochu bo przy niektórych produktach to się trzeba nałykać i ciut taniej wychodzi, ale z drugiej strony kapsy łatwiej dawkować.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jeszcze takich parę tematów się znajdzie tylko trzeba użyć wyszukiwarki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
a co myślicie o kreatynie ( chce zwiekszyc sile) BCAA (regeneracja miesni) i co jeszcze? i w jakich ilosciach to brac sory jestem nie w temacie

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28746
możesz też dać BA https://sklep.sfd.pl/XXL_Nutrition_Beta-Alanine-opis27324.html poprawi wytrzymałość

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
mhm... zatem kreatyna+bcaa+ba jak to dawkować zeby nie przedobzyc? jakie beda tego koszty na 2 miesiace mam z 300-350... czy ewentualnie cos jeszcze?

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jeśli długi cykl to codziennie 5g kreatyny po treningu, przed treningiem 10g BCAA, polecam jeszcze codziennie 5g betaalaniny przed treningiem:
https://sklep.sfd.pl/Vitalmax_Creatin_Monohydrate-opis223.html
https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_PURE_BCAA-opis26689.html
betaalania może być ta co kolega wyzej podał lub
https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_PURE_BETA_ALANINE-opis27443.html
300 zeta to Ci na 3 miesiące starczy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
okres wakacji pozniej zobacze a nie bedzie tak jezeli przestane to brac to sflaczeje?? i czy to prawda ze przyrodzenie sie zmienjsza od tego?

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nic z siusiakiem Ci się nie stanie, to nie są żadne koksy, co do kreatyny, mono może Cię trochę podlać wodą, ale po przestaniu jej brania woda z mięśni zjedzie i Ci się może wydawać ze masz spadki ale to tylko woda, to co wypracowałeś to zostanie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
to git wiec zatem mam ostatnia prosbe mozesz podeslac link z produktem ktory polecasz odnosnie Bcaa kreartyny i ba oraz dawkowanie pod linkiem? bede wdzieczny ;)

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
a i czy moze to byc w pigulkach czy lepiej w proszku?

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

olimp mega caps 1250+napalm

Następny temat

Mono + Stack + BCAA + L-Glutamina

WHEY premium