SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sztuki walki a rozwój duchowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 157 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 763
czemu watek sie urwal, ja bym jeszcze posluchal ciekawej debaty... Gochan bywasz jeszcze na forum?

Palenie albo zdrowie - wybór należy do ciebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 154
BL zawsze mawiał ze "walka unikniona to walka wygrana" do tego moze sie przydać sztuka "filozofywania" to nie tylko oddychanie , umiejetnosc panowania nad uczuciami , pewnymi zachowaniami , ale również umiejetność "zatkania " przeciwnika , czasem dobra gadka wystarczy aby szczesliwie wrócic do domu :) Ja lubie czasem podumac nad filozofia i psychologia walki aby móc zrozumiec co i dlaczego . Nie sztuka jest podejsc i sprzedac komuś lute , takie jest moje zdanie :P Rok chodziłem na karate ale zrezygnowałem gdyż nie przelewało mi sie , zaczołem sobie odkładac i kupywac rózne ciekwae ksiazki i teraz trenuje sobie sam , dla profesionalisty mój trening byłby czyms nie do przyjecia , Cwicze 3 godziny w ciagu dnia, 4 razy w tygodniu , 1,5 h rozgrzewka drugie to cwiczenie i doskonalenie chwytów :) jesli chce odpoczac lub mam wolna chwile robię tak zwana medytacje - wyciszenie sie , przemyslenie pewnych spraw . Wszystkie rzeczy maja swoich zwolenników i przeciwników .
Pozdrawam Krzysiek

We live to foght . We foght to live . Odkrywam siebie na nowo ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co z zawodami BJJ w Poznaniu????

Następny temat

Polska Federacja Karate

WHEY premium