SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sztuka walki dla pracownika ochrony

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 470 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4399
Oj mógłbyś się grubo zdziwić!!!!!Ale to nieistotne(niezamierzam poruszać na forum tematów które ty poruszyłeś więc uważam dyskusje za zakończoną przynajmniej z mojej strony; wypowiedziałem swoje zdanie i natym kończe)

"BÓG (+ JPII)--------------------HONOR-------------------OJCZYZNA"
================SFD FIGHT CLUB===============
"Chciałem by Warszawa była wielka (...) i dziś widzę ją wielką"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj Marcel nie przejmuj się nie mam co z takim gościem gadać!!!%-D Który myśli że jak umie low kicka do perfekcji to na ulicy wszystkich pozabija. Niech mu będzie że kick jest najlepszy na ulicę i że wszyscy którzy trenują taekwondo to żeby rozwalić kolesi z jego sekcji to musieliby trenować 10 lat TKD! Myśli że jak na ustawce jakiejś strepuje leżącego kolesie alboi w 10 przewrócą jednego albo jeszcze lepiej Kopnie w plecy jakiegoś kolesia który się naparza z innym to znaczy że on jest koleś nie do zaje***ia! Poszedł na kicka bo poszedł na łatwiznę bo nie chciało mu się uczyć TKD które wymaga dużo pracy nad sobą i nie jest dla takich typów co na ustawki chodzą!!! Tylko dla ludzi normalnych i zrównoważonych, którzy nie biją się o byle co!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 470 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4399
"TKD (...) niejest dla takich typów co na ustawki chodzą"-TKD jest dla każdego kto zdoła przynim wytrwać bo rzeczywiście wymaga ono dużo pracy.Pozdrawiam

"BÓG (+ JPII)--------------------HONOR-------------------OJCZYZNA"
================SFD FIGHT CLUB===============
"Chciałem by Warszawa była wielka (...) i dziś widzę ją wielką"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie, nie znów się nie zrozumieliśmy. Ja nikogo oczywiście nie namawiam do żadnych ustawek ani żadnych innych tego typu zachowań (po prostu stwierdzam fakty). Ale jeśli nie chcesz tego zrozumieć to k.urwa nie zrozumisz tego nigdy gdyż jesteś zaślepiony swoim stylem. A poza tym trenując kicka również możesz znacznie podnieść swoje umiejętności i to nie tylko nap*****l.ając lowkicki ale trenując również wiele innych skutecznych elementów. I co ważne skutecznych a nie na pokaz- w ogóle nie przydatnych w realnej walce. Co do tego pójścia na łatwizną to tez zes przyciął w hu.ja bo z perspektywy czasu wien że w tej sekcji w ktorej ja trenuję są o wiele cięższe treningi niż miałem na TKD. Ale zresztą**** mnie to obchodzi co ty otym sadzisz gdyz moje wypowiedzi nie są kierowane do ciebie ale do autora tego tematu. I również uważam dyskusję z tiba za zamknieta. TYLE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 470 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4399
A ta wypowiedz koleszko sympatyczny to do kogo jest skierowana

"BÓG (+ JPII)--------------------HONOR-------------------OJCZYZNA"
================SFD FIGHT CLUB===============
"Chciałem by Warszawa była wielka (...) i dziś widzę ją wielką"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marcel to chyba do mnie
...
Napisał(a)
Usunięty przez KOSA KK za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez KOSA KK za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez KOSA KK za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
bez jaj panowie z takimi tekstami to na gg albo mailem a nie przeciez to forum dzieic ogladaja jeszcze sie zgorsza

a na powaznie to chamujcie jezyk

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muzka ErnestoHostHQ

Następny temat

help me!

WHEY premium