SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sylwetka do oceny

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 400
jezeli chodzi o staz to : zaczolem w polowie 3gim i bylo 6miechow cwiczenia potem nie cwiczylem przez dlugi okres czasu byly jakies proby powrotu z ogolem z 3 miesiace oraz teraz zaczolem i juz cwicze 4miesiace

A jezeli chodzi o wymiary na starcie to bic z 31 xD klata nie mam pojecia dawno to bylo oraz waga z 55-58kg

xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 679 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8638
Trolo46
Pewnie, że się da. Wystarczy się porządnie przykładać do treningów i diety + wspomaganie się suplami. Dlaczego miałby kłamać ze stażem?


Widać jakie masz o tym pojęcie. Dla Ciebie suple należy brać od początku przygody z siłownią? no comment. Najpierw ogólnorozwojówka, później dopiero jakiś plan. Dieta owszem od początku ale nie suple...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 482 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9169
n3x nie wiem czy się da czy nie zrobić taką sylwetkę,ale weź pod uwagę że autor postu jest po prostu bardzo niski (przeciętna kobieta ma mniej więcej tyle wzrostu co on),a na tak krótkich kończynach obwody jest 10 razy łatwiej robić,już nie mowie o jedzeniu.

P.S Może i łatwej zrobić ale przy takim małym wzroście będziesz zawsze ,,kulka,, ale soga masz

MUAY THAI IS THE BEST ! ! !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1516 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50502
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 620 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10141
n3x
Widać jakie masz o tym pojęcie. Dla Ciebie suple należy brać od początku przygody z siłownią? no comment. Najpierw ogólnorozwojówka, później dopiero jakiś plan. Dieta owszem od początku ale nie suple...

Przepraszam bardzo, ale jak możesz wywnioskować po jednym moim zdaniu jakie mam pojęcie na ten temat? Tak się właśnie składa, że mam i to dosyć spore. Powiedziałeś ogólnorozwojówka, teraz wytłumacz mi proszę dlaczego? Na tym forum błędnie utarte jest przeświadczenie, że zaczynając przygodę z kulturystyką zaczynamy ogólnorozwój ciała. Nie mówię, że tego nie można robić, ale każdy bardziej zaawansowany i posiadający pewną wiedzę w tym temacie wie, że jest to strata czasu. Mówiąc suple nie wiem co masz na myśli, ja miałem w tym przypadku na myśli aminokwasy rozgałęzione(BCAA) lub białko w prochu, co jest bardzo przydatne i polecam każdemu, kto buduje masę mięśniową i nie tylko. Czytałem już kilka Twoich wypowiedzi. W większości tematów zarzucasz ludziom SAA, argumentując to zbyt dużymi przyrostami masy w niedługim czasie, lub mówisz, że po prostu jest to nie możliwe. Może to coś z Tobą jest, i nie wiesz jak do tego dojść, lub po prostu jesteś złośliwy. Mam nadzieję, że to zmusi Cię do krótkiej refleksji nad sobą. Troszkę za bardzo uważasz się za wszechwiedzącego, za bardzo rzuca mi się to w oczy w Twych wypowiedziach, dlatego postanowiłem to napisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10211
Też tak uważam: nie da się zrobić takiej sylwetki w 13 miechów bez odpowiednich wspomagaczy zaczynając z bazy 31 cm w bicu..

Co do sylwetki to bardzo mi się podoba, jesteś niski i łatwiej jest łapać i ubić mięso.. kozacko by to wyglądało przy wzroście 180 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 400
to temat do oceniania a nie kto wiecej wie xD ^^

xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 39821
Mógłbyś napisać Bolku jak teraz ćwiczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10211
No racja, że w ty temacie ocenia się tylko sylwetkę ale zobacz takie pytania same się rodzą, jaki staż, na czym jechałeś, jak ćwiczysz/ćwiczyłeś.

Fajny masz gen bo brzuch masz lekko podlany a reszta tak w miarę, że szczegóły widoczne ale też dobrze zmasowane.. bark nieźle porobiony, chyba wszystkie aktony widać.

Sam jestem ciekaw jaki miałeś trening a właściwie jaka technika, jaki najlepiej Ci się sprawdzał trening?

Zmieniony przez - madagascar w dniu 2011-11-03 15:53:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 400
Pewnie ze tak : troche w streszczeniu xD plan z ostatnich miesiecy

Poniedzialek : Doł klaty + plecy +kaptury
Nieznam dokladnie nazw cwiczen wiec z gory prosze o poprawienie mnie ^^
Wyciskanie Sztangi 3x6
Wyciskanie Hantle 3x8-10
Rozpietki 3x12
Rozciaganie 3x12

Martwy Ciag 4x 12,10,8,6
Szrugsy hantlami 3x10
Szrugsy sztanga 3x10
oraz nie wiem jak to nazwac widac na foto to cwiczenie plecow 2x10

Wtorek : Barki Triceps
Unoszenie na boki 3x10
Unoszenie przed siebie 3x10
Wyciskanie na barki 3x8
oraz cos z lekkiem opadem tulowia unoszenie na boki 2x 10
Triceps :
rampa :3x14
unoszenie w opadzie 3x12
francuski :3x10

Sroda Gora klaty+biceps

klata idetycznie jak dol w sensie seri i powtorzen
Biceps : lamany na wyciagu 3x14
mlotki 4x20
narzuty sztangi 3x 15 w sensie 5do polowy 5ponad polowa oraz 5calych
i hanntla na modlitweniku 2x14

Piatek : Nogi i czasami byl brzuch xD
przysiady : 4x10
Spinanie łyd : 4x18

Sobota ;
Bic plus worek xD jak byl czas :XD

xD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dylemat

Następny temat

Ocena sylwetki

WHEY premium