SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sylwetka .

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Spaiter.

Sam robiłem A6W i nie zepsułem sobie brzucha.

Nie poradziłem mu to, ze względu na pozytywy tego planu. Chcę, by albo wziął się za bodybuilding porządnie, albo odpuścił. Myślisz, że przy jego priorytetach (sześciopak), będzie trzymał dietę i robił aeroby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 395 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9608
Idz do dzialu odzywianie i poczytaj, nikt za Ciebie diety nie ulozy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
O czym Wy wg mówicie? Dieta ?

On chce mieć kaloryferek. To jest przejściowy zapał.

Albo to pokocha, albo rzuci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107
Więc tak czy jako aeroby wystarczą rowerek , bieganie dziennie około biegam do 10 km . ? z tego co wyczytalem na innych postach to wyciągnełem wnioski że tak ale proszę o radę ekspertów w tej dziedzinie :P jeżeli tak to co dorzucic jeszcze ?? aha i dodam że próbuje w miarę sił ułożyć sobię dietę . zobacze jak to mi wszystko wyjdzie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107
i jeszcze jedno pytanie czy chodzenie na saunę da jakieś efekty zrzucenia tkanki tłuszczowej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
jakby tak było to nie byłoby otyłych ludzi na świecie.

spalanie tkanki tłuszczowej to bardziej skomplikowany proces niz by sie wydawało ;d ale ludzkie stereotypowe myślenie -> pocisz sie -> szczuplejesz

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 445 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2640
ej nie otwieram nowego tematu.Cwiczylem 8 miesiecy na mase z wagi 68 przybylem na 75 mam diete masową,ale jestem ektomorfikiem i mam chudą klatke rece troche sie poprawily ale mam grube nogi i brzuch(nogi od dupy do kolan:D) i chcialbym zacząc cos na rzezbe ale przy tym np niechcialbym spalic tkanki miesniowej na rekach.A jak juz ktos napisal tłuszcz i mieso sie pali z calego ciala.Co robic aby temu zapobiec? prosze o odp!

"Killers is strong,
your villages is gone,
gorillas was born"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Kupujesz aminokwasy rozgałęzione i mięcho się nie "pali".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 445 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2640
1.aha czyli aminokwasy rozgałęzione i brac je rano na czczo?
2.do tego Dieta taka jak na mase?
3.Z suplementów mam aktualnie : Omega3,Olimp Sport Multiple,Izolat Białka

dzieki

"Killers is strong,
your villages is gone,
gorillas was born"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Jak chcesz tracić kilogramy to dieta na ujemny bilans kcal a nie na masę.

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROŚBA O OCENĘ PLANU TRENINGOWEGO I EWENTUALNE POPRAWKI (z góry dzięki)

Następny temat

Plan na mase prosze poprawcie jak możecie :P

WHEY premium