SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sylwester i nowy cykl

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 371 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3926
Witam.
Wszyscy przygotowujemy się już do Sylwestra pełną parą, albo chociaż większość z nas.

Mam zamiar równo po bandzie dać tu nie ma wątpliwości. Powiedzcie mi tylko wasze metody, aby przetrwać to jak najlepiej. Biba u mnie zaczyna się o 18:00 i boję się, że do północy nie dotrwam. Będzie wóda smakowa, o północy szampan i na koniec znów wódeczka. Wiem, że mieszać nie wolno, ale szampan musi być. Jeszcze troszkę przerwy między wódą a szampanem będzie.

Moje pytanie brzmi jak przygotować się na tą impreze, aby pujść i nie odlecieć jako pierwszy. Co zrobić, aby przed tym pamiętnym wieczorem mieć mocniejszą banie od innych.
Planuję około godziny przed imprezą zjeść zapiekanke (fast food) łyknąć kilka witamin i w drogę. W trakcie imprezy jakaś zagrycha też na pewno bedzie. Może w trakcie picia 2KC połknąć, żeby dzień później szybciej do siebie wracać?

Jak radzicie się przygotować? Co brać w trakcie?

SHUT UP AND TRAIN !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Dokladnie, w tamtym temacie juz jest duzo opisane

Rasper, swieta prawda z masa ale nie tylko to sie liczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 734 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17141
Najlepiej cos tłustego wpierniczac jako zagryche do wódy dużo witaminy C i wóde popijac duża iloscia płynów powinno byc dobrze.

Kto nie probuje,nic nie osiaga. Kto dazy do celu, osiaga wszystko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4906
Witam. Wyspij sie porzadnie w dzien poprzedzajacy sylwester z czwartku na piatek zebys zamuly nie zlapal. Caly dzien postaraj sie sporo jesc a przed impreza zjedz cos tlustego do tego dorzuc jakies witaminki. Pewnie idziesz na domowke takze postaraj sie cos jesc w miedzyczasie i jak najwiecej wody/soku.Po powrocie z imprezy wes jakies tabletki na bol glowy zeby z rana ci nie wybuchla. A z tym mieszaniem czasami lepiej wychodzi wypic jakies piwo dla urozmaicenia poniewaz w tym czasie bys wypil pare kieliszkow wodki:)
Milej imprezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 371 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3926
i tu moje pytanie. zjeść coś tłustego przed. Może być zapieknaka z budki z fast foodami? ;)

2KC brać? Jeśli tak to kiedy? ;D

SHUT UP AND TRAIN !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4906
Zapiekanka z budki to za malo zazuc jakies frytki z kurczakiem.A 2kc pomoze;) W trakcie

Zmieniony przez - UszatekMis w dniu 2010-12-28 19:33:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Ja tam się zawsze od stycznia przyszykowuje, częstymi treningami (piciem) i nie mam z tym w sylwka Do wódy podstawa to dużo jeść, jak masz słaby łeb a raczej masz bo byś sie nie pytał, to co 2 3 kielichy zagryzaj jakimś mięchem i dasz rade do rana.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 371 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3926
a witaminki tylko przed, czy w trakcie też dobrze uzupełnić? ;>

Właśnie na zagryche czemu mięcho? Przecież to białko. Na zagryche nie lepiej tłuszcze i węgle?

Zmieniony przez - Hiero w dniu 2010-12-28 19:36:47

SHUT UP AND TRAIN !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Stary sposób jest jeszcze taki zeby słoik smalcu zjeść lub wypić szklane oleju przed imprezą i w tedy można pić dużo dużo więcej, tylko ponoć jak olej przestanie działać to chodzi się 2 dni pijanym hehe
Witaminy raczej większej roli nie odgrywają micha to podstawa

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 732 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3231
jak chcesz mieć lepsze loty od innych i wytrzymać jak najdłużej to polecam albo pigułe albo spida loty i wytrzymałość gwarantowane =] ale nie namawiam !!;p

-= WIDZEW ŁÓDŹ =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 371 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3926
ohoho ;D aż tyle tłuszczu to raczej nie wleje w siebie. Ale przed coś tłustego zjem. A w trakcie myśle chipsy jakieś bede jadł. Co wy na to? ;>

SHUT UP AND TRAIN !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
W mięchu też masz tłuszcz, nie mam na myśli cyca z kurczaka, tylko schaby, udka, jakaś pieczeń itp
hehe znalazł się dopingowiec na imprezach elKozak

ze słabą głową na chipsach za długo nie pociągniesz a i na drugi dzień cienko Cie widze

Zmieniony przez - SasiadxXx w dniu 2010-12-28 19:44:32

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmina cwiczen

Następny temat

Siłownia zewnętrzna.

WHEY premium