SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sylwester i nowy cykl

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 371 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3926
no dzień później cienko ale to już mniejszy problem. Day after party moge pocierpieć naważniejsze, żeby na imprezie nie odlecieć za szybko. :D

Moje pytanie: Kebab będzie dobry przed imprezą? ;>

SHUT UP AND TRAIN !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Coś ty nigdy nie pił ze tak się wypytujesz? Kebab z frytami ok będzie

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 371 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3926
Piłem piłem ale wole sie uzbroić dobrze bo raz jak wypiłem na pusty żołądek to ooooo panie. Klęska była. :D 4 browarami tak sie wykończyłem, że szkoda gadać.

SHUT UP AND TRAIN !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
no to widzisz ze do alko jedzenie wskazane, bro na pusty jeszcze idzie, ale wóda to z dobrą zagrychą wchodzi lepiej i więcej

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 371 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3926
ok SasiadxXx Sog dla Ciebie poszedł. ;) Dla innych też by się należało, ale nie wszedł niestety.

SHUT UP AND TRAIN !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 371 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3926
ok SasiadxXx Sog dla Ciebie poszedł. ;) Dla innych też by się należało, ale nie wszedł niestety. Miejmy nadzieje, że przetrwam tą impreze jak nadłużej. Wam również życzę miłego wejścia w Nowy Rok !!! :D

SHUT UP AND TRAIN !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Mi tez nie wszedł sog, bo nie masz abona musiał byś aktywować dane rozszerzone w profilu Udanej zabawy i szczęśliwego nowego

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 377 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3164
jedz masło najlepiej tak z 200g przed sylwestrem dotego wypij 2 mocne kawy z duża iloscia cytryny do tego zjedz 4 suche bulki i masz banie jak kamien :) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest już temat dotyczący wszelkich spraw na temat sylwestra 2010/2011
https://www.sfd.pl/Sylwester_2010-t678749.html

Po co dublować ?

SOG nie wchodzi

PS kebab przed imprezą - nie! będzie z pyska dawać ostro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 371 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3926
mam pytanko jeszcze.
Czy pizza będzie dobrym rozwiązaniem? ;>

SHUT UP AND TRAIN !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmina cwiczen

Następny temat

Siłownia zewnętrzna.

WHEY premium