SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sylwester 2014- Zawody Wyciskania Wielokrotnego 1/2 cc

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
kOOndziOO
No to jest 57,5kg a obaj wiemy że 1/2 CC do tej pory była konkurencją dla lżejszych i jeszcze nikomu nie udało się wygrać zawodów mając więcej niż 45kg na sztandze.Przy takim regulaminie/mastiego/szanse rosną cięższych tylko o ile ?Napewno Twoja próba dużo by wyjaśniła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Moja próba do konkursu,waga ciała 65,1kg na sztandze 32,5kg i w wyznaczonym czasie 3 min. 84 powtórzenia
Sztanga 20kg + 2x2,5kg+4x0,5kg+2x0,25kg+2 zaciski po 2,5kg=32,5kg
Niestety nie zastosowałem się do punktu regulaminu 6/f tzn.krótkiego rękawka,gdyż w siłowni zimno a ja jestem przeziębiony..






Zmieniony przez - drazekm w dniu 2014-12-15 16:31:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
drazekm piekny wynik :) ale zapomniałeś o koszulce ;/;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
k00ndzi00
drazekm piekny wynik :) ale zapomniałeś o koszulce ;/;/

Nie zapomniałem,napisałem wyjaśnienie
kolega fanslaska nie zastosował się co do nóg a ja do koszulki,nie będę drugi raz próbował a modzi i doradcy niech zdecydują czy mimo uchybień nam zaliczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
wiesz po to jest regulamin żeby się do niego stosować a nie ktoś piszę regulamin a każdy robi jak chce ale napewno koszulka nie jest az tak wielkim problemem bo widać że prostujesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
He koszulka pewnie nie jest problemem jak i o ile wyzdrowieję,ale sama próba owszem bo cały trening po tej próbie już nie był taki jak zwykle no i skoro widać że prostuję to po co mam się drugi raz spinać.
Z resztą gdyby film nie był uznany z tego powodu,nie będę płakał i bil się o stówę :)

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2014-12-15 16:58:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Piękny wynik. Pierwsze miejsce i nagroda jest tylko dodatkiem. Korzyści z udziału są o wiele większe, po pierwsze to jak sam przyznajesz klatka dostała inaczej niż zwykle skoro trening po próbie był zupełnie inny. A dwa, to zaimponowałeś swoim wynikiem przynajmniej jednemu kolesiowi - mnie. A na koniec sportowa rywalizacja jet zawsze super zabawą.
Ja będąc świerzynką na siłowni i do tego na redukcji, odniosłem jeszcze jedną korzyść, zrozumiałem, że mały ciężar też może sponiewierać i już nie myślę obsesyjnie ile jet na patyku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Punkty dodatkowe za obciążenia dawno nie widziałem takich małych obciążeń - porządna pakernia. drazekm elegancko to zrobiłeś jak" stary wyjadacz WW" dobry wynik.Byłbyś mocnym przeciwnikiem w WW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
Punkty dodatkowe za obciążenia dawno nie widziałem takich małych obciążeń - porządna pakernia. drazekm elegancko to zrobiłeś jak" stary wyjadacz WW" dobry wynik.Byłbyś mocnym przeciwnikiem w WW.


I Twoje słowa bardziej się dla mnie liczą niż ta stówka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
fanslaska
Piękny wynik. Pierwsze miejsce i nagroda jest tylko dodatkiem. Korzyści z udziału są o wiele większe, po pierwsze to jak sam przyznajesz klatka dostała inaczej niż zwykle skoro trening po próbie był zupełnie inny. A dwa, to zaimponowałeś swoim wynikiem przynajmniej jednemu kolesiowi - mnie. A na koniec sportowa rywalizacja jet zawsze super zabawą.
Ja będąc świerzynką na siłowni i do tego na redukcji, odniosłem jeszcze jedną korzyść, zrozumiałem, że mały ciężar też może sponiewierać i już nie myślę obsesyjnie ile jet na patyku.

Nie mów chop jeszcze pół miesiąca,a uczestnicząc w różnych konkursach wiem że większość wrzuca na ostatnią chwilę,fakt bardziej niż o nagrodę chodziło mi o sprawdzenie się czy dużo mi brakuje do profesjonalistów w tym fachu i mogę powiedzieć że jestem umiarkowanie zadowolony.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy jest możliwa suplementacja za 100 zł miesięcznie?

Następny temat

Brak efektów przyrostu masy po 2 latach ćwiczeń

WHEY premium