SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Syf w underach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
jakby polskie undery zbadali to by gwiazdek zabraklo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 376 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19142
zartowalem korva
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
skalpele to wy znacie z opowiesci forumowych, a z realnych znajomych nikomu nic sie nie dzieje, ale poruta juz jak hooy

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
kumpel z silowni na miesiac przed tegorocznymi debiutami mial pocieta dupe po underowym winie w plynie :)

osobiscie po pewnym zachwalanym propku mialem opuchniety przez tydzien bark ze spac nie moglem w nocy, juz nie mowiac o cwiczeniu, dzieki bogu nie skonczylo sie cieciem :)

no poruta jak hooj miczelx.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doswiadczylem prblemow na wlasnej skorze, po winie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 611 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8400
no ja wlasnie sie czese ze mnie potna taki syf mi na barkach. 2 tygodnie po tym undeze bilem dubol jak odciagalem to mi jakies guwno do szczykawki wplynelo. niema co to jest jak ruletka jedna butla dobra a nastepna lipa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
Opuchlizne to ja miałem po omnie i bolało jak hoy, wszyscy jadą po EAPie a prop i deczka wchodziły jak masło, nawet test normy mi rozrywał mi dope jak by ogień przykładał a to apteka.

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 611 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8400
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 291 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5652
<bełt> na coś ropnego mi to wygląda.

na bombie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 863 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9235
valentino spuszczal sobie z bica taki sam plyn to ropa jak nie smierdzi to malo toksyczne gowno tam bylo jak wali na odleglosc to moze byc klopot...ziomkowi po oliwce bambino w puszce caly bark za***alo,mowil ze wyszlo mu na wierzch jakby po okladach i antybiotykach wyciagnelo najgorsze toksyny reszta po 3 miesiacach sie wygoila ale wygladalo to na oparzenie po wygojeniu sie-takze smierdzaca sprawa stary

== Oo f f ==
los ami

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co wy na to

Następny temat

Chce przedluzyc cykl co dodac?

WHEY premium