SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Syf w underach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
chudzina a nie slyszales o prawach murphy'ego? chleb zawsze spadnie na strone posmarowaną masłem a jezeli nie spadnie to znaczy ze złą strone posmarowałeś

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7123
nie martwilbym sie o jakosc proszkow
raczej o chciwosc producenta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Trzeba sie martwic o jedno i drugie, z tym ze kontrola jakosci proszku pozostaje poza zasiegiem.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
pozostaje jeszcze motyw typu ze sam chinol nie wie co dostaje
moze sie zbiore i napisze co nie co jak hinczycy w ***a wala bo mam pare asow w rekawie

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2009-05-10 21:49:41

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 611 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8400
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
wszystko sie kreci w okolo chinczykow... moga slac propionat i czesto sla i w dupie maja... i czesto jego czystosc pozostaje wiele do zyczenia... ale co tam polaczki kupuja i wszystko gra, srodki dzialaja nie wazne ze po dece staje fajka a po boldenonie podlewa woda.. wazne ze dziala i ze piz.da jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
jestes stronniczy elite. wyjechales za granice i Polakiem juz nie jestes? od chinczykow kupuja wszyscy co klepia undery w uk czy innym kraju na swiecie. poza tym nie podoba mi sie, ze nabijasz sie z Polakow.

troche sie mylicie z chinolami. pierwsza i najwazniejsza zasada, chinczycy sa mega konkurencyjni i gdy raz zlapie klienta, zoltek bedzie mu w dupe wchodzil, zeby pchac swoj towar. i juz nie chodzi tu o sterydy, ale o buty, elektronike czy inne gowna. takze raz zrobic interes i wyruchac klietna to typowo polskie zachowanie, ale nie chinczyka, bo chinczyk wie ze na dluzszej, owocnej kooperacji zarobi wiecej niz na jednorazowym walku. a musi walczyc o klienta, bo takich malych zapracowanych zoltkow jak on sa dziesiatki tysiecy z tej samej branzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
stary czy istnieje obiektywna prawda? nie ma czegos takiego. licza sie fakty a fakty sa takie ze polacy to cwaniacy moze sie takimi nie urodzili ale panstwo ich do tego zmusilo prawda jest taka ze polak nie jest samarytaninem kupuje jak najtaniej i sprzedaje jak najdrozej i nawet czesto nie sprawdza co kupuje wazne ze sie to sprzedaje

tak, mieszkam za granica i co? i wstyd mi bo wszyscy zachodni sasiedzi maja nas za burakow i wiesniakow i taka jest prawda bo polak to cwaniak pozer i kombinator, moze jestes tym szczesliwcem i zyjesz w zamknietym kameralnym spoko gronie ale prawda jest taka, ze polacy to cwaniacy i na kazdym kroku staraja sie zarobic jakimkolwiek kosztem byle nie swoim

to co lubie w polskim narodzie to kobieca uroda i odwaga wynikajaca z polskiej dumy, chyba tylko tyle.

chinczykow jest miliony... zrodel towaru jest podobnie bardzo duzo czy myslisz ze kazdy jest taki tip top i daje to co ma dac? jakby tak bylo to polskie undery dzialalyby tak jak powinny a wg mnie dzialaja slabo i do tego przynosza sporo bonusowych sajdow o ktorym przekonalem sie ja i moi znajomi po stestowaniu zachwalanych tu na sfd polskich uderow. to nie jest stronniczosc SHIELD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
to powiedz w takim razie jak inne undery robia dobry towar, masz przyklad z bliska - eurochem sprzed 2 lat (nie mowie o obecnym podrabianym syfie). najwiecej kombinuja sami producenci z oczywistego powodu - kasa.

apropos polskosci, to ze ktos sie smieje nie znaczy ze musisz isc jak ges i smiac sie ze swoich rodakow mowiac "polaczki" i szydac jacy to sa glupi jestesmy kupujac fejki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Elite wiekszosc z chlopakow siedzi gdzies poza granicami Polski, i nie mozesz oczywiscie wrzucac wszystkich Polakow do jednego wora.Polak to Polak i ja tam jestem dumny z tego, to akurat ze umiemy kombinowac to nasz atut bo zginelibysmy w tym calym swiecie, a jednak gdzie sie nie slyszy to wszedzie sa Polacy.Tak czy inaczej kazdy ma inna psychike jeden cie przekreci drugi bedzie spoko.z underami jest podobnie firma x wypuszcza towar robiac dobre partie potem probouje walowac na kolejnych produkt sie nie sprzedaje, zmiana nazwy znowu dobry stuff i tak sie kreci.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co wy na to

Następny temat

Chce przedluzyc cykl co dodac?

WHEY premium