SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Syf w underach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
a opowiadasz (przez grzecznosc nie powiem - pjerdolisz ) e-lite. tylko polacy robia walki? to nasza narodowa cecha? to popatrz sobie na ilosc tematow o wyiebkach, oszustach i po prostu zlodziejach na zachodnich boardach. nie zdarzylo mi sie, zeby mnie ktos w sposob oczywisty okradl, a okazje ku temu byly. u nas chlopaki tez maja honor i filozofie dzialania nie gorsza niz inne narody. a to, ze w kazdej populacji jest pewien procent kanciarzy i zlodziei, to inna sprawa.

odnosnie proszkow czytalem wyniki badan chinskiej partii i bylo tam sporo rzeczy - od substancji sluzacych jako rozpuszczalniki do farb po wprost rakotworcze pestycydy.

przy underach jest jeszcze jeden temat, o ktorym malo sie mowi - firmy farmaceutyczne uzywaja do produkcji towaru bardzo malych ilosci rozpuszczalnikow (ba, bb), undery - bardzo duzych. to nie sa substancje calkiem obojetne dla naszego organizmu.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
nie temat o polakach jak kogos urazilem to przepraszam


powiem wam taka ciekawostke, dosc regularnie ogladam program 'nothing to declare' jest to program o sluzbie celnej w australii, badaja wszystko co organiczne, oczywiscie prawie 99% towarow organicznych zostaje zatrzymanych

no i pare dni temu ktos wyslal przesylke w ktorej byly jakies koksy, na pewno anaboliki, chyba dokladnie winko, i na pewno z tajlandii... na miejscu maja bardzo fajne maszyny wkladaja probke do srodka i wywala im caly sklad, dwa glowne skladniki to byla amfetamina i efedryna i dodatkowe 3 mniej znane. takie ot tajlandzkie winko oczywiscie UNDEROWE.

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2009-05-11 13:22:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1680 Napisanych postów 3705 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39238
elite - a moze o fete wlasnie chodzilo i dlatego poslali jako steryd

A co do polakow - i to nie do elita ale ogolnie bo czesto to widze. NIE MA na calym swiecie drugiego takiego narodu ktory tak cisnie, smieje sie i obraza polakow jak sami polacy! Mam rozne zainteresowania i na roznych bordach siedze - ani Niemcy , ani angole ani zaden inny narod nie smieje sie tak z polakow jak sami polacy. A juz nie wspomne o tym aby amerykaniec smial sie z amerykanca, a angol z angola bo to wiadome ze tego nie robia.

Polacy maja "kompleks parobka" jak to nazywam. Wyniesione jeszcze z komuny - ze wszytko co "z zachodu" to piekne i wspaniale, a to co polskie to g**wno i szajs i wogole porazka. Zamiast sie wspierac to my sobie noge podstawiamy. Nawet jak w Polsce jest troche kijowo to glownie przez to ze kazdy dupe wypina na ten kraj i woli krytykowac niz cos budowac. A to ze tam jeden z drugim zacznie sie smiac na obczyznie z polakow wcale nie czyni go lepszym - w oczach tamtejszych tubylcow to nadal bedzie polak. Do tego porypany bo sam w swoje gniazdo srake wali. Ok - ciach bajera bo sie rozspamowalem

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1122 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23597
Czuje ze mam potrzebe sie wypowiedziec


Wiec tak, co do postawy elite`a nie dziwi mnie zupelnie, znam wielu takich co chetnie by sie przefarbowali jak jackson i wypieli dupe na swoj narod.Banda idiotow, ktora nie docenia ze dzieki komunie, zaczeli ogladac telewizor.

Kwestia dodawania rozpuszczalnikow w underwach, jak najbardizje prawda, przykladem moze byc dawny prop z jelfy o minimalnym stezeniu a bolal jak s.k.u.r.w.y.s.y.n

3 kwestia, jedzac zima pomidora, w******lacie tyle chemii, jakbyscie wypili setke domestosa

Rozmawialem z kolesiem ktory pracuje w "fabryce" pomidorow tutaj w uk, i jak powiedzial mi z czego sie sklada oprysk na to to przestalem sie przejmowac czymkolwiek jesli chodzi o znaieczyszcenia, bo to po prostu nie uniknione, a czy ktos wbije w siebie pare cyklu na underze x, czy y to wiekszego znaczenia to nie bedzie mialo w porownaniu do reszty swinst ktore sa dostarczane przez nas samych do naszego organizmu.

dziekuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NIE MA na calym swiecie drugiego takiego narodu ktory tak cisnie, smieje sie i obraza polakow jak sami polacy!


zapomniałeś o murzynach ale była już na ten temat pogadanka

szkoda ze kupując "aptekę" i tak wbijasz z świadomością że może tam być hvj wie co ..

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2009-05-11 18:47:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
****a teraz sie dopiero pogubilem znajomy mi przywiozl z polski jakiegos undergrouda niemieckiego test cypionat 200mg/ml chcialem przybic z winem do wakacji a teraz to mi sie juz odechcialo tego cypio.cholera wie co tam szwaby wpieprzyli do srodka.skad ja wezme tera apteke wezme.sorry za spam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6918
no i zrobil sie temat polityczny ,ja tylko popierajac Elite dodam ze za granica polak polakowi ozeni kose za glupie spojzenie , nie ma sasiedztwa i kazdy patrzy na siebie , moze glupi przyklad ale wykukajcie co i na czym polega polityka zydowska sciagajac kolejne osoby do nowego kraju, turcy, hiszpanie ,mexyki i td i td te narodowosci to jak jedna rodzina ,wystarczy przejechac sie samochodem po ulicach i rejonach zamieszkujacy przez wyzej wymienione nacje , grilowanie ,muzyka zabawa biednie ale ****a swojsko ,a polacy sa 1000 lat za murzynami w tej kwesti juz pomijam dyskotekowych osilkow , wole z zona chodzic nawet na murzynskie imprezy niz szarpac sie z osilkami za byle gowno ,sam nie zygam i raczej spokojny jestem, ale w kasze nie dam sobie dmuchac
Pomijam kibicowanie , na kazdy mecz czy to hokejowy czy koszykowki mozna smialo isc z cala rodzina ,mozesz kibicowac komu chcesz nosic koszulke ,czapeczke nikt nigdy cie nie zaczepi

Zmieniony przez - pulok w dniu 2009-05-12 03:31:17

Zmieniony przez - pulok w dniu 2009-05-12 03:33:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 376 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19142
pulok jak interesuja cie rodzinne mecze to zapraszam do anglii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2500
W dzisiejszych czasach w większośc produktów które spożywamy ma bardzo dużo bakterii i chemii w sobie, wiec czy jest jakaś różnica czy zjemy zima kg pomidorów które maja pełno chemii i bakterii w sobie czy wbijemy kilka strzałów w których sa rożne bakterie ??? Jedząc te wszystkie produkty to tak jaby uodparniamy sie na te związki chemiczne i bakterie i one nie sa juz dla nas szkodliwe...

W Anglii Anglicy czuja Respekt do POLAKÓW :) a najbardziej do polskiej wódki xD

Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1680 Napisanych postów 3705 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39238
Za to w Polsce nie czuja respektu angole wogole - jada do krakowa, mordy zula i z gola dupa biegaja. A ze w Krakowie zero prawdziwych mezczyzn-same smoki - wiec pozwalaja sobie takie numery wykrecac, jakich by w Anglii nie zrobili

POWERED BY ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co wy na to

Następny temat

Chce przedluzyc cykl co dodac?

WHEY premium