SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"bjj to syf..."

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja już wiele czytałem ale ten fragment wypowiedzi pewnego forumowicza dosłownie rozgotował mi żołądek...
nie chce tu wywoływać kłótni i zaznaczam ze to cytat ja sam bjj cwicze
ale prosze zajrzyjcie sobie na forum choy lee fut(kung-fu)i przeczytajcie tematy o bjj są tylko dwa...
poglądy niektórych ludzi sa załamujące
czesto słysze ze tradycjonalizm-zacofanie ale czegos takiego nie widziałem-
kung fu miało zabijać, bjj ma szanse z normalnym człowiekiem ale z systemem wojennym(sic!)nie ,jak do mnie podejdziesz ja utrzymam na dystansie cie z łatwoscia-tego typu wypowiedzi tam są
to sprawiam ze zdałem sobie sprawe ze faktycznie gdzieniegdzie w Polsce mamy poglady sprzed kilkuset lat...
prosze zobaczcie sobie na to forum "warto"
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Czy myslisz że Lewis pozwoliłby Silvie dać się sprowadzić do parteru ? ? ? " - sluahj ciemniaku albo wyskocz do któregos z nas(Bjj) albo zamknij się naj nie masz pojęcia o walce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
jak nie ma szans z systemem wojennym? przecie bjj jest nauczane w amerykanskiej armi ,to widocznie musi byc dobre skoro je tam ucza ,ze jest zacofanie to logiczne wystarczy ze puszcza filmik na discovery czy gdzies o klastorze shaolin to o jezu...moi rodzice ogladali co te zoltki wyprawiaja ,jak to sie nie rozciagaja ,jak nie dotykaja nagrzanego zelaza ,jak nie wymach**a mieczami i mowia "widzisz to jest dopiero najlepsze" ja mowie ze jakos nie sprawdzilo sie w klatce heeh ale oczywiscie odpowiedz brzmi ze "ee jaka tam klatka ,tacy mnisi to nie walcza w zawodach ,jakby walczyli to by wygrywali ,sluchaj uwaznie programu ,chyba mowia ze oni nie cwicza dlatego zeby brac udzial w turniejach jeno bo taka tradycja itd"

"Zyd instynktownie dazy (...) do zniszczenia w swym otoczeniu europejskim czci dla tradycji i przywiazania do religii, uznania dla jakiejkolwiek hierarchii, lzy wydrwiwa, osmiesza to wszystko, co dla kazdego uczciwego konserwatysty musi byc swiete" - R. Dmowski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A może byś tak podał linka nie wypadasz textem zobaczcie sobie to forum bo np na oficjalnej stronie polskiej organizacji tego ****u na forum nic o Bjj nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
właśnie czytałem dalej...
no i sie dowiaduje ze bjj nie rózni sie od judo
dowiaduje sie ze nie jest skuteczne w walce bo nie ma w nim broni
dowiaduje sie ze musiałoby pokonac 51%styli kung fu(z ponad 1000istniejacych)aby udowodnic co oczywiscie jak sam uczacy KF zauwaza jest niemozliwe
dowiaduje sie ze jego styl jest skuteczniejszy a potem pisze ze nic takiego nie powiedział...
dowaiduje sie jeszcze wielu innych ciekawych rzeczy naprawde polecam lekture
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
Gdzie to mozna poczytac?

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 290 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20618
wpisz w Google "forum choy li fut" - pierwszy link który Google wyszuka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
Dzieki

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11379
Rano poczytam, bo teraz mi się spać chce. Może jak zobaczę takie farmazony to się tak uśmieję, że mi humor wróci.

"Miłości trzeba się uczyć i jeszcze raz uczyć; ten proces nie ma końca. Nienawiść nie potrzebuje instrukcji, wystarczy ją tylko sprowokować." - Katherine Anne Porte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
pankracy a zamiast wypisywac teoretyczne ******ly pojdziesz na trening i na wlasnej skorze odczujesz ze ten syf dziala? ba...ze lzejszy, mniejszy mlodszy chlopaczyna robi z Toba wszystko co tylko wyobraznia mu podpowie...

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11379
Przecież on wyraźnie napisał, że trenuje bjj.

"Miłości trzeba się uczyć i jeszcze raz uczyć; ten proces nie ma końca. Nienawiść nie potrzebuje instrukcji, wystarczy ją tylko sprowokować." - Katherine Anne Porte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
******ly ... czyli pier. doly

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.


Zmieniony przez - Kask w dniu 2003-01-05 11:22:06

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sylwetki najlepszych bokserów

Następny temat

100 kumite

WHEY premium