SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy na mase dla 16 latka ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3122
Witam moj brat ma 16 lat kiedys cwiczyl 7 miesiecy ale zaprzestal na 3 mce i znow zaczyna chce cos zakupic na mase ale nie wie co mjal razgainera ale nic mu to nie dalo co byscie mu polecili ??:)

za kilkanascie lat bede wielki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
dieta (dział odżywianie) to podstawa
witaminy
dla uzupełnienia diety gainer
treningi masowe (3 x w tyg)
...to wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 315
ja polecam na mase magnuma 5000 z TRECA naprawde idzie po nim masa no i do tego jakas kreatynke moze ta z dextrozajest niezla cena wszystko zalezy od funduszu ale nie trzeba teraz majatku zeby jakis dobry zestawik ulozyc co naprawde zadziala:)zaznaczam jeszcze ze probowalem ta odzywke i z wlasnego doswiadczenia opisuje dzialanie!

SOLIIDNE I RZETELNE DORADZTWO
moja siłownia[http://www.sfd.pl/temat190329/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
dieta to podstawa + regeracja

gainer może być, z tańszych gainer 1 lub 2 z vitala lub mass xxl bądź swg

16 lat... z mojej strony rada, by nie robić w tym wieku treningów typowo siłowych, bo pożałujecie za jakiś czas. żadnych wymuszonych powtórzeń czy sprawdzanie możliwości z utratą techniki. i nie gonić większych kolegów, trenujcie dla siebie, a nie żeby gonić wyniki

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
megamaspl- on ma 16 lat, na kiego grzyba mu z takim stażem kreatyna. bez tego z odpowiednim treningiem i dietą będzie miał przyrosty. poza tym weźmie krete, pójdzie mu siła, kreta się skończy i jak każdy małolat chory na ambicji nadal będzie chciał utrzymać osiągi co może spowodować meksyk w jego stawach i szkielecie, takie moje skromne zdanie

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 315
Ja jestem za odzywkami zje kreatyne albo jakiegows gainera i bedzie mial nad czym pracowac a tak bedzie trenowal i trenowal i nie bedzie duzych efektów a diete utrzymac nie jest tak łatwo

SOLIIDNE I RZETELNE DORADZTWO
moja siłownia[http://www.sfd.pl/temat190329/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
tak ,ale jak by nie bylo dieta jest podstawa a nadmiar kalori w dieice gwarantem masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
aha i nie trzea zryc odzywek jak jest dobra dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
"treningi masowe (3 x w tyg)"

nie, tym bardziej przez wzglad na 3 miesieczna przerwe - wpierw trening obwodowy i stacyjny ze 3 miesiace (jak najbardziej wtedy regoolarnie 3 razy w tygodniu - jednak nie trening dzielony), potem POWOLI mozna wprowadzac trening masowy uwzgledniajac wyklooczenie kilku cwiczen obciazajacych kregosloop w plaszczyznie osiowej; i nie szalec z robieniem sily

co do pytania - roowniez dieta (DOBRA) ploos w razie potrzeby odzywka weglowodanowo-bialkowa, ewentualnie carbo+bialko

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2005-03-15 09:01:13

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jesli nie ma super kontuzji to od razu na HST i nie czekac :D

tylko odpowiednio dobrac ciezary :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 315
zacznij od razu od gainera a jak masz wiecej kasy to kup kreatyne to polaczenie gwarantuje ze nabierzesz masy a dieta swoja droga poo co sobie utrudniac zycie! białko+carbo ehehehe ciekawe ile przytyjesz na tym :)

SOLIIDNE I RZETELNE DORADZTWO
moja siłownia[http://www.sfd.pl/temat190329/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Crester - jak stosować ??

Następny temat

pump cell czy mass xxl na mase

WHEY premium