SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy dla 14 latka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35
Cześć,jestem Dawid chciałbym się dowiedzieć czy w moim wieku mogę brać jakieś suplementy i jak tak to jakie.
waga:78 kg
wzrost:181 cm
biceps:37cm
udo:61 cm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 292
dla mnie troche za mlody mysle kreatynka w wieku 16 lat ok sam wtedy zaczolem i nie widze do dzis zadnych skutkow oczywiscie duzo rozciagnia przynajmniej tak mi sie wydaje teraz troszke to zaniedbalem i troszke zesztywnialem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8223 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43855
kup sobie chipsy

Nadmuchanym manekinom słowo pogardy! Wozisz się jak Papaj, a nie umiesz trzymać gardy!

gainer team- co to w ogóle za film?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35
ale śmieszne nie znasz się to wypad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
na wstepie - zważ ze trening silowy z uzyciem ciezarow moze zahamowac badz spowolnic procesy wzrostowe. wiec jesli chcesz jeszcze urosnac - raczj bym nie przesadzal z silownią.

co do suplementow- bezpieczenstwo ich stosowania badane bylo na osobach pelnoletnichi nie wieadomo jaki moga miec wplyw na osoby tak mlode jak Ty.

zostalbym przy preparatach witaminowych, magnezie banym na noc itp. podstawa jest dieta, wiec jesli chcesz mlodo zaczynac - przykladaj sie do miski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 955 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6240
Według mnie suple są zbędne dla Ciebie.


Poczytaj o zdrowym odżywianiu i ucz się dietki a na za dwa lata będziesz dietkę miał na cacy.

Pozdrówka.
1

hmmm :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7496
ostatecznie możesz sobie kupić białko\gainer\carbo witaminki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20747
dokładnie j.w,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
,,,ja myslę, ze odpowiednie odżywianie zupełnie wystarczy, ew. od "czasu do czasu" można wspomóc sie jakąś odzywką, ew. witaminami, mineralami niektorymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 640
Moim zdaniem nie ma sensu brac zadnych odzywek do 18 roku zycia. I tak jesli zaczniesz teraz i bedziesz chodzil regularnie, trzymajac jako taka diete to bedac w moim wieku (19 lat) bedziesz na bank wyroznial sie z tlumu rowiesnikow:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35
Dzięki wam za rady. małe sprostowanie ćwiczę ponad rok ale z kilkumiesięczną przerwą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35
zazwyczaj 4 razy w tygodniu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co myslicie o nitrobulonie

Następny temat

Co dla mnie... ?

WHEY premium