SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja w piłce nożnej

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 257
Witam.Mam takie pytanko.Chodzi mi o odżywki w piłce nożnej a w szczegolności o kreatyne.Wiem że było pare tematów na ten temat i wszystkie je przeczytalem jednak co do kreatyny w piłce to zdania są podzielone.Ze starych artykułów dużo ludzi poleca kreatyne w piłce np.jabłczan ale czytałem artykuł na sfd z tego roku i użytkownik odradził zażywanie kreatyny piłkarzowi pisząc że nic nmu to nie pomoże.Chodzi mi tu o pomoc w pracy nad szybkością, wytrzymałością moze siła także chciałbym aby wypowiedziały sie osoby które zazywały kreatyne a trenują piłke nożną.Wiem o innych suplementach które pomogą w piłce np.Carbo czy napoje izotoniczne.Ale również czytałem że pomaga nawet bardzo Hmb.Więc prosze o wypowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
wez tcm, zrob sobie na razie miesieczny cykl, czy tam ile Ci wyjdzie z jednej puszki i bedzie ok, zobaczysz jak sie bedziesz czul i wtedy najwyzej pomysli sie o ciaglej suplementacji
cisnienie mozesz miec troche wyzsze ale nie przeszkadza to w treningach, z reszta nie wszyscy to w ogole odczuwaja
nie spuchniesz bo jablku, dlatego mowie nie bierz mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
kreatyna tez ci pomoże- jednakże raczej nie w jakichs większych dawkach- najprędziej polecałbym zastosowac stałą suplementację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
tcm pomoze w pracy nad szybkoscia i sila, wpieprzaja to przeciez sprinterzy, no carbo i izotoniki to podstawa, witaminki, do tego oddzielnie filomag i aspargin, cynk i styknie, nie ma co wymyslac Bog wie czego hmb sobie odpusc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 257
Wielkie dzięki powiedzcie mi jeszcze tylko jakiej firmy carbo i kreatyne polecacie.I jak dawkowac kreatyne żeby nie przesadzic bo przeciez ja na siłke nie chodze moze czasem ze 2 serie na atlasie na treningu ale to nie za duzo.A do kreatyny warto kupic dekstroze czy obejdzie sie bez tego.Jeszcze mi powiedzcie czy jest jabłczan nie w tabletkach tylko w proszku a no i cynk to pewnie Zincas forte?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
carbo najtansze, proponuje biogenix'a, kreatyne TCM w proszku to chyba tylko biotecha tcm...prawdopodobnie nie jest to typowy jablczan ale nie zalewa woda wiec bedzie git zincas forte jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 257
Wielkie dzięki sołtys.Powiedz mi tylko ile tego brac.Teraz sezon przygotowawczy przez najblizszy miesiac wiedz bedzie troche zapierdziel z tydzien lub 2 nawet po 2 treningi dziennie plus 2 mecze w tyg.Wiec ile dziennie brac kreatyny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
rano 5g i po treningu 5g (tzn 10g dziennie) z carbo, carbo bierzesz przed i po treningu
aspargin tez po treningu ale to w domu juz chyba mozesz
cynk z filomagiem i asparginem przed snem
dobrze zebys diete jakas trzymal, zwieksz bialko i wegle w diecie...
kreatyne zacznij brac od razu, zeby zdazyla sie rozkrecic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
Nie, piłkarze i sprinterzy nie powinni brać takich dawek kreatyny( swoją drogą z dupy wziętych vel zwyczajowych) ze względu na charakterystykę swojego
wysiłku; wystarczy im 0, 05g kreatyny na kg masy ciała przez 365 dni w roku.
Nie ma też sensu bawić się w jakieś jabłczany, glutany, miałczany, czy dwupierdziany kreatyny, wystarczy dobre jakościowo mono.

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 257
No jak mówiłem zdania co do kreatyny są podzielone ale ja chciałbym ujrzec wypowiedzi tych ktorzy sa zwiazani z piłką nożną i brali suplemety trenując tę dyscypline.Chodz dzieki ze ktos w ogole mi pomaga:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
? ? ?
bardzo dobrze, ma okres przygotowawczy niech zrobi sobie cykl
a nie mono, bo mono zalewa przytyje niepotrzebne kg wody, sam trenuje koszykowke i wiem co mowie, nie przydadza mu sie dodatkowe kg wody w tym okresie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 257
To jak w końcu mam zrobic sobie taki miesieczny cykl i wiecej czy przez dluzszy okres i mniejsza dawka dzienna.Niechce byc za bardzo napompowany poniewaz jestem dosyc szybki i niechce stracic tej szybkosci ale chce zwiekszyc wytrzymalosc i sile.Pierwszy raz bede bral odzywki i troche sie dygam gdzies czytalem ze moze cisninie skakac...Na treningach mamy czesto stacje i duzo przebiezek i skipow ale rowniez typowych tlenówek czyli ciagly bieg przez 30,40 min.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UNIVERSAL Uni-Liver 250 tab.

Następny temat

rozstępy i kreatyna

WHEY premium