SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja produktami OLIMPa za 2000zł

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
.. ja nie wiem ile naprawde zawodnicy wydają miesięcznie na suplementy ale wiem ze to drogi sport .. odpowiedz na moje wyżej zadane pytania ( strona wczesniej postaram się pomooc ) chyba że sie pytałes tak od siebie z ciekawości co można za tą kwote kupic / wystarczyło wejść na strone firmy prodokoojącej odzywki / suplementy zobaczyć i obliczyć /

Zmieniony przez - soldierr w dniu 2004-08-29 10:38:32

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16979
Widocznie Hormon Wzrostu też liczą jako suplement
Wtedy i 5tys może być mało


Zmieniony przez - peter13 w dniu 2004-08-29 11:34:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Wiad

Jakbym miał 1000 zł miesięcznie na suplementacje to bym Ci pokazał że jest to możliwe

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
dokladnie ja rowniez moglbym bez problemu suplementowac sie produktami za ok. 1000zl i wiecej na msc.
Przykladem moze byc takze Son z sfd, ktory przeprowadzal ostatnio cykl, na ktory kosztowal go ponad 1000zl [wedlog cen hurtowych].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Bajka. Ja mam nieograniczone fundusze i nie byłbym w stanie wciągnąć za 5 tys. miesięcznie. Za tysiąc to może z wielkim bólem i na pewno nie byłoby to stałe miesiąc w miesiąc. Dajcie spokój - za 5000zł można kupić jakieś 200 kg gainera 7kg dziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
heh

No jeśli chciałbyś szamać tylko gainera - to owszem byłoby ciężko
ale 1000 zł na SUPLE nie same ODŻYWKI - to na prawde nie byłby dla mnie problem

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
OK, to co byś na przykład kupił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Np coś takiego bym sobie chętnie zapodał

BCAA 15tabl dziennie
Glukozamina Plus 6 kaps dziennie
MSM Forte 2 kaps dziennie
Kolagen Activ 20 g dziennie
L-glutamina 10g dzienie
ALC 10 kaps dziennie
Cell pump 18g dziennie
Izo powder dziennie 20g
ZMA 3 kaps dziennie
Whey pro Isolate 60g dziennie
Carbo 180g tygodniowo (3 trenx60g)
MCT Oil 20 ml dziennie
Koenzym Q10 2 kaps dziennie
Lecytyna 15g dziennie


nie liczyłem dokładnie ale na oko 1000 zł jest przekroczone (niektóre pozycje stosuje w podanych dawkach)

Zmieniony przez - BYK w dniu 2004-08-30 22:59:11

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
BCAA 15tabl dziennie - 110zł
Glukozamina Plus 6 kaps dziennie - 52zł
MSM Forte 2 kaps dziennie - 11zł
Kolagen Activ 20 g dziennie - 48zł
L-glutamina 10g dzienie - 75zł
ALC 10 kaps dziennie - 300zł
Cell pump 18g dziennie - nie znam ceny,ale zamieniając na kreatynę 70zł
Izo powder dziennie 20g - 20zł
ZMA 3 kaps dziennie - 50zł
Whey pro Isolate 60g dziennie - 120zł
Carbo 180g tygodniowo (3 trenx60g) - 20zł
MCT Oil 20 ml dziennie - 30zł
Koenzym Q10 2 kaps dziennie - 17zł
Lecytyna 15g dziennie - 40zł

Razem: 963 zł, przy czym warto zwrócić uwagę, iż stosujesz BCAA jak dla człowieka o masie 150kg, połykasz dziennie 38 wszystkich tabletek (!) i wcinasz ok. 170 gram różnego proszku. Wiadomo też, że wybrałeś najdroższe białko (niekoniecznie najlepsze) i podniosłeś do 250% dziennej dawki ALC. Sensowność stosowania w młodym wieku Q10 i lecytyny też jest wątpliwa. Kreatyny policzyłem 20g dziennie, czyli też dawka 400% zalecanej do stałe suplementacji.

Mamy więc już cykl dla hardcore'owca, a do 1000zł brakuje, o 5000zł nawet nie mówiąc. Swoją drogą ciekawe ile byś wytrzymał połykając rocznie blisko 14 tysięcy tabletek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Chyba policzyłeś wg cen hurtowych ale OK - niech i tak będzie

Dziwią Cię pewne dawki?
doświadczenie kolegów przemawia na zwiększeniem ilości aminokwasów, ALC - oczywiście jeśli ktoś ma kase na to, dołączeniem Q10 (i to do treningu siłowego)
Czystej kreatyny jest ok 6g - 20g to proszek w którym jest 8g jabłczanu kreatyny
Nie rozumiem czemu tak Cie zdziwiło Q10 i lecytyna w młodym wieku - to produkty nie tylko dla osób starszych
Nie zauważyłeś chyba że dawki glukozaminy też podniosłem dwukrtonie w stosunku do zalecanych (a brałem już swego czasu 3x zalecaną dawkę wiec to jest harcore co??)
Izolat wybrałem z tego względu że bardzo dobrze się po nim czjuje i skoro mam (teoretycznie) do dyspozycji 1000 zł to moge sobie pozwolić na najdroższe białko - zaznaczam mi nie zależy na masie więc nie biore tu pod uwage faktu że efekty masowe po izolacie są niewiele większe niż np po koncentracie - wybrałem go ze względu na lepszą regeneracje

38 tabl - a czemu nie?
nieiedy wypruwam sobie flaki na treningu to czym jest połknicie 38 tabl - jeśli to ma mi pomóc w wyniku to przełknę

Zmieniony przez - BYK w dniu 2004-08-30 23:36:46

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST - efekty po waszych cyklach

Następny temat

Pelny atak ....

WHEY premium